Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Łomża (Usługa zdalna)

Nasze przedsiębiorstwo przygotowało kompleksową ofertę obejmującą między innymi naprawę stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Łomży. Fachowcy, których zatrudniamy, usuną awarie objawiające się między innymi niedziałającym pilotem czy problemowym odpaleniem pojazdu. A wszystko całkowcie zdalnie, poprzez sklep internetowy.

Naprawa stacyjek – Łomża

W pojazdach awariom ulegają naprawdę rozmaite podzespoły. Zaliczamy do nich między innymi stacyjki. Jeśli właśnie ten komponent został uszkodzony w Państwa aucie lub motocyklu, zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu online, dzięki czemu serwis będzie można przeprowadzić bez wychodzenia z domu. Specjalizujemy się bowiem w naprawie stacyjek w Łomży. Kiedy konkretnie zalecamy zgłoszenie się do nas? Warto to zrobić przede wszystkim wtedy, gdy dochodzi do samoczynnego cofania się zapłonu, ale nie tylko. Pomagamy również w sytuacjach blokowania się stacyjki, co utrudnia, a czasami nawet uniemożliwia włożenie, wyjęcie lub obrócenie klucza. Co ważne, zajmujemy się także sprzedażą nowych i zregenerowanych komponentów, w których nasi fachowcy mogą ułożyć wkład pod Państwa klucz. Jeśli chodzi o pojazdy, w których naprawiamy stacyjki, to oprócz wspomnianych wcześniej osobówek i motocykli, są to również między innymi ciągniki, quady, autobusy, ciężarówki czy skutery.

Obejrzyj film, z którego dowiesz się, jak naprawiamy stacyjki:

 

Naprawa zamków samochodowych – Łomża

Zachęcamy do zapoznania się również z pozostałymi usługami, które oferujemy. Wśród nich dostępna jest oferta między innymi naprawy zamków samochodowych w Łomży. W celu przeprowadzenia serwisu nie muszą Państwo nawet odwiedzać nas osobiście. Wystarczy bowiem przejść do sklepu online, w którym usługę można zamówić i zrealizować zdalnie. Kiedy konkretnie warto to zrobić? Przede wszystkim wtedy, gdy mają Państwo problem z włożeniem lub wyjęciem klucza. Oprócz tego rozwiązujemy także problem z obracaniem się klucza i niewywoływania żadnej reakcji. Klientom pomagamy także wtedy, gdy dojdzie do złamania grotu w bębenku zamka, bądź jeśli utkwi w nim inny przedmiot. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że oferta naszej firmy obejmuje również sprzedaż nowych i zregenerowanych podzespołów i ich ułożenie pod konkretny klucz. Jest to przydatne szczególnie dla motocyklistów, którzy jednym kluczem mogą między innymi otworzyć skrzynkę narzędziową, kufry boczne i centralny. Jeśli zatem zainteresowała Państwa jakakolwiek z naszych usług, zachęcamy do kontaktu. Pomagamy między innymi właścicielom autobusów, ciągników, quadów czy wymienionych już samochodów osobowych i motocykli.

Poniżej zamieszczamy film, na którym przedstawiamy jeden z przeprowadzonych przez nas serwisów zamka:

 

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Łomża

Szeroka oferta naszej firmy obejmuje nie tylko usługi serwisowe zamków oraz stacyjek. Specjalizujemy się także między innymi w naprawie kluczy i pilotów samochodowych w Łomży. Jeśli zatem chcą Państwo skorzystać z pomocy naszych specjalistów, zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego i wybrania konkretnej usługi. Kiedy warto to zrobić? Między innymi wtedy, gdy mają Państwo problem z blokowaniem się klucza w stacyjce, nieładowaniem się akumulatora zasilającego klucz np. BMW podczas jazdy czy otwarcia auta w sposób zbliżeniowy lub tradycyjny. Jakie działania wykonujemy, aby naprawić wymienione awarie? W tym celu przeprowadzamy na przykład:

  • naprawę ścieżek drukowanych płytki pilota lub klucza,
  • montaż nowych akumulatorów,
  • wymianę obudowy,
  • wymianę mikro włączników,
  • instalujemy nowe baterie w miejsce zużytych.

Na filmie można zobaczyć, w jaki sposób naprawiamy klucze samochodowe:

 

Dorabianie kluczy przywiezionych z zagranicy i nietypowych – Łomża

Wszystkich Klientów zachęcamy także do skorzystania z oferty dorabiania kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Łomży. Co warte podkreślenia, nasze przedsiębiorstwo jest jednym z nielicznych w Polsce, które podejmuje się realizacji tego typu prac, ponieważ na krajowym rynku brakuje do tego niezbędnego surowca. My posiadamy jednak w swojej pracowni urządzenie X-CUT firmy ANSAN, które pozwala na tworzenie profili nacinanych i nawiercanych. W przypadku chęci złożenia zlecenia, prosimy o kontakt.

Obejrzyj nasz film, z którego dowiesz się, jak dorabiamy klucze nietypowe i przywiezione z zagranicy: