Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Łódź (Usługa zdalna)

Nasza firma oferuje profesjonalną naprawę stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Łodzi. Tego rodzaju zadania realizujemy w pełni zdalnie, poprzez sklep internetowy. Jak to działa? Wystarczy go odwiedzić i zamówić konkretną usługę, a następnie wysłać do nas uszkodzony komponent. Jak tylko uporamy się z jego naprawą, wyślemy go pod wskazany adres. Szczegółowe informacje na ten temat zamieszczamy poniżej.

Naprawa stacyjek samochodowych – Łódź

W samochodach psują się różne elementy. W niektórych przypadkach pojazd może skutecznie unieruchomić nawet… stacyjka! Nie zawsze wiąże się to jednak z koniecznością zakupu nowego podzespołu. Nasza firma specjalizuje się bowiem w naprawie stacyjek samochodowych w Łodzi, które dzięki sklepowi online serwisujemy zdalnie. Pomagamy bowiem Klientom między innymi wtedy, gdy w ich pojeździe występują problemy z blokowaniem się tego komponentu, przez co włożenie, wyjęcie lub obrócenie klucza jest niezwykle trudne. Oprócz tego rozwiązujemy problem samoczynnego cofania się zapłonu czy niewywoływania reakcji pojazdu poprzez przekręcenie klucza. Ponadto nasza oferta obejmuje usługę układania stacyjek pod konkretny klucz oraz ich sprzedaż w wersji nowej lub zregenerowanej. Warto podkreślić, że prace naprawcze wykonujemy nie tylko na rzecz posiadaczy aut osobowych. Pomocy udzielamy też właścicielom motocykli, autobusów i ciężarówek, quadów i wielu innych pojazdów.

Zachęcamy także na krótki seans, z którego można dowiedzieć się, jak naprawiamy stacyjki:

Naprawa zamków samochodowych – Łódź

Poza serwisem stacyjek nasi fachowcy mogą także wykonać naprawy zamków samochodowych w Łodzi. W tym przypadku również pomagamy zdalnie przez sklep internetowy. Kiedy szczególnie warto skorzystać z naszej oferty? Przede wszystkim wtedy, gdy mają Państwo problem z obracaniem się klucza wokół własnej osi bez wywołania żadnej reakcji. Wyjmujemy także złamany w zamku klucz lub znajdujący się w nim innym przedmiot, uniemożliwiający jego prawidłowe działanie. Podobnie jak w przypadku serwisu stacyjek, pomagamy także w przypadku blokowania się zamka oraz sprzedajemy fabrycznie nowe i zregenerowane tego typu części. Świadczymy też usługę ułożenia zamka pod klucz, a do skorzystania z niej zachęcamy szczególnie motocyklistów. Dzięki niej jednym kluczem można bowiem otworzyć skrzynkę narzędziową, kufry boczne i centralny. Jeśli chodzi o wymienione prace naprawcze to pomagamy oczywiście wspomnianym już motocyklistom i posiadaczom aut osobowych, ale również właścicielom szeregu innych pojazdów, w tym na przykład autokarów, ciężarówek, camperów, ciężkich maszyn rolniczych czy budowlanych.

Jeśli chcesz dokładnie obejrzeć przebieg omaiwanego serwisu, zobacz poniższe video:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Łódź

Kolejną usługą znajdującą się w naszej ofercie jest naprawa kluczy i pilotów samochodowych w Łodzi. Jak z pewnością się Państwo domyślają, można ją zrealizować poprzez sklep online. Kiedy konkretnie warto to zrobić? Na przykład wtedy, gdy mają Państwo problem ze złożeniem klucza w obudowie scyzorykowej, jego blokowaniem się w stacyjce lub w zamku czy otwarciem auta w sposób zbliżeniowy i tradycyjny, bądź gdy akumulator nie ładuje się podczas jazdy. Jesteśmy w stanie skutecznie wyeliminować tego rodzaju usterki, poprzez między innymi:

  • serwis ścieżek drukowanych kluczy i pilotów,
  • instalację nowych mikro włączników sterujących zamkiem centralnym,
  • wymianę mocowania baterii,
  • docięcie nowego grotu i jego instalację w nowej obudowie.

Poniżej zamieszczamy dwa filmy, z których można dowiedzieć się, jak realizujemy omawiane prace:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Łódź

Prezentację naszej oferty kończymy na usłudze dorabiania kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Łodzi. Jeśli mają Państwo tego rodzaju egzemplarz do skopiowania, zachęcamy do skorzystania z naszych usług, ponieważ niewiele firmy na krajowym rynku jest w stanie sprostać omawianemu zadaniu. Wynika to z faktu, że w Polsce brakuje surowca niezbędnego do dorabiania tego typu kluczy. Nasza firma posiada jednak urządzenie X-CUT firmy ANSAN, które pozwala nam na tworzenie profili kluczy nacinanych oraz nawiercanych. W przypadku chęci skorzystania z oferty, zapraszamy do kontaktu.

Na przygotowanym przez nas filmie można zobaczyć, jak dorabiamy klucze nietypowe i przywiezione z zagranicy: