Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Leszno (Usługa zdalna)

Nasza firma jest jednym z czołowych przedsiębiorstw z branży mechanicznej w Polsce. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani naprawą stacyjki, zamka lub klucza samochodowego w Lesznie, zachęcamy do skorzystania z oferty, którą przygotowaliśmy. Dzięki niej skutecznie można uniknąć wysokich kosztów związanych z zakupem nowego komponentu. Co ważne, wszystko to można zrealizować bez wychodzenia z domu, poprzez nasz sklep internetowy. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje na temat usługi.

Naprawa stacyjek w Lesznie

Uszkodzona stacyjka może być powodem wielu problemów w aucie. W skrajnych przypadkach jego uruchomienie może okazać się niemożliwe. Żeby nie doprowadzić do takiej sytuacji, warto zgłosić się do serwisu po dostrzeżeniu już pierwszych objawów awarii. Jeśli zatem chcę Państwo naprawić stacyjkę w Lesznie, zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, dzięki któremu zadanie można zrealizować bez wychodzenia z domu. Warto to zrobić między innymi w sytuacji, gdy mają Państwo problem z włożeniem, wyjęciem lub obróceniem klucza z powodu zacinania się omawianej części. Ponadto naprawiamy komponent wtedy, gdy dochodzi do samoczynnego cofania się zapłonu. Klientom oferujemy także usługę układania stacyjki pod klucz oraz specjalizujemy się w sprzedaży fabrycznie nowych i zregenerowanych podzespołów. Do skorzystania z oferty zapraszamy wspomnianych już właścicieli samochodów osobowych, ale nie tylko. Usługi kierujemy również do posiadaczy motocykli, skuterów, ciężarówek i wielu innych pojazdów.

Obejrzyj również poniższy film, aby dowiedzieć się, jak naprawiamy stacyjki:

Naprawa zamków samochodowych w Lesznie

Poza serwisem stacyjek nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra wykonuje także naprawę zamków samochodowych na potrzeby klientów z Leszna. W tym przypadku serwis również można wykonać zdalnie poprzez sklep online. Do skorzystania z usługi zachęcamy między innymi wtedy, gdy dojdzie do pęknięcia klucza wewnątrz wkładu zamka lub jeśli utkwi w nim inny przedmiot, przez co włożenie, wyjęcie lub obrócenie w nim klucza jest niemożliwe. Podobnie jak w przypadku stacyjek, sprzedajemy nowe i poddane regeneracji części oraz układamy je pod konkretny klucz. Ostatnią z wymienionych ofert kierujemy przede wszystkim do motocyklistów. Dzięki niej jednym kluczem będzie można otworzyć kufry boczne, centralny oraz narzędziówkę. Jeśli chodzi o wszelkie prace serwisowe, to realizujemy je oczywiście na zlecenie motocyklistów i kierowców osobówek, ale nie tylko. Z naszych usług mogą także skorzystać posiadacze samochodów ciężarowych, busów i autobusów, sprzętu rolniczego i budowlanego oraz wielu innych pojazdów.

Zainteresowała Cię omawiana usługa? Zobacz, w jaki sposób ją realizujemy:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych w Lesznie

Nasza oferta nie kończy się jedynie na serwisie zamków i stacyjek. Zachęcamy również do skorzystania z usługi naprawy kluczy i pilotów samochodowych w Lesznie poprzez sklep internetowy. Można to zrobić na przykład wtedy, gdy w Państwa pojeździe występuje problem z:

  • uruchomieniem pojazdu z powodu wytarcia grotu klucza,
  • nieładowaniem się akumulatora zasilającego klucz podczas jazdy,
  • otwarciem lub zamknięciem pojazdu w sposób tradycyjny bądź zbliżeniowy,
  • złożeniem klucza w obudowie scyzorykowej.

W celu eliminacji omawianych awarii przeprowadzamy takie prace, jak na przykład serwis microswitchy, ścieżek drukowanych czy mikro włączników. Ponadto wymieniamy baterię oraz jeżeli jest taka potrzeba naprawiamy  jej mocowanie. Przy pomocy specjalistycznych maszyn nasi fachowcy docinają również nowy grot, który instalowany jest w nowej obudowie, a jeśli wymaga tego sytuacja, przeprowadzają także szereg innych działań.

Zapraszamy również do obejrzenia krótkiego filmu, na którym pokazujemy naprawę kluczyka samochodowego:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Lesznie

Zachęcamy również do skorzystania z naszej oferty dorabiania kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Lesznie. Jesteśmy bowiem jedną z niewielu firm w Polsce, która świadczy tego rodzaju usługi. Dlaczego? Ponieważ na krajowym rynku brakuje surowca, która pozwala wykonywać kopie tego rodzaju egzemplarzy. Nasze przedsiębiorstwo jest jednak w stanie poradzić sobie z tym zadaniem dzięki aszynie ANSAN. Urządzenie X-CUT pozwala nam tworzyć profile kluczy zarówno nawiercanych, jak i nacinanych. W przypadku chęci skorzystania z oferty, prosimy o kontakt.

Zachęcamy też do obejrzenia filmu, na którym pokazujemy jedno z takich zleceń: