Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Kutno (Usługa zdalna)

Oferta, którą przygotowała nasza firma obejmuje między innymi naprawę stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Kutnie. Jak z niej skorzystać? To wyjątkowo proste! Dzięki sklepowi online zadania realizujemy zdalnie. Wystarczy wybrać w nim konkretną ofertę i wysłać do nas uszkodzony komponent, a my, po przeprowadzeniu serwisu, odeślemy go pod wskazany adres. Szczegóły dostępne są w materiale, który przygotowaliśmy.

Naprawa stacyjek samochodowych – Kutno

Prezentację naszej oferty rozpoczniemy od naprawy stacyjek samochodowych w Kutnie. Jak wspomnieliśmy we wstępie, zadanie to realizujemy zdalnie poprzez sklep internetowy. Z naszych usług można skorzystać w wielu przypadkach, w tym między innymi wtedy, gdy w Państwa pojeździe występuje problem z uruchomieniem pojazdu, włożeniem, wyjęciem lub obróceniem klucza lub gdy dochodzi do samoczynnego cofania się zapłonu. Na tym jednak nasza pomoc się nie kończy. Zajmujemy się także układaniem stacyjek pod konkretny klucz, aby jednym egzemplarzem można było nie tylko odpalić auto, ale również je otworzyć, co wyraźnie poprawia komfort. Oprócz tego specjalizujemy się w sprzedaży omawianych podzespołów, które dostępne są w wersji zregenerowanej oraz fabrycznie nowej. Warto zaznaczyć, że z proponowanych prac naprawczych mogą skorzystać nie tylko właściciele aut osobowych, ale też busów, ciężarówek, autobusów, motocykli, quadów, pojazdów budowlanych oraz rolniczych i wszystkich tych, w których znajduje się stacyjka.

Zapraszamy również do obejrzenia filmu, na którym pokazujemy, jak naprawiamy stacyjki samochodowe:

Naprawa zamków samochodowych – Kutno

Kolejna prace, które mogą nam Państwo zlecić poprzez sklep online, dotyczą naprawy zamków samochodowych w Kutnie. Podobnie jak w przypadku stacyjek, serwis wykonujemy wtedy, gdy dochodzi do blokowania się omawianej części, przez co włożenie, wyjęcie lub obrócenie klucza jest niemożliwe. Ponadto pomagamy wtedy, gdy awaria uniemożliwia otwarcie lub zamknięcie pojazdu, bądź gdy obranie w nim klucza nie wywołuje żadnej reakcji. Nasza oferta dotyczy także serwisu podzespołów, w których dojdzie do pęknięcia klucza lub utkwienia w nim innego przedmiotu. Ponadto można u nas nabyć nowe i zregenerowane zamki oraz zlecić nam ich ułożenie pod konkretny klucz. Ostatnia z wymienionych usług jest chętnie zamawiana przez motocyklistów, ponieważ dzięki niej jednym kluczem mogą oni otworzyć kufry boczne i centralny oraz tak zwaną narzędziówkę. Warto dodać, że prace serwisowe dotyczące zamków realizujemy nie tylko na potrzeby motocyklistów i posiadaczy osobówek różnych marek, ale też wielu innych pojazdów, w tym nawet camperów, łodzi czy ciągników.

Aby dowiedzieć się, jak seriwsujemy zamki w pojazdach, zobacz poniższy film:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Kutno

W szerokim wachlarzu świadczonych przez nas usług znajdą Państwo również ofertę naprawy kluczy i pilotów samochodowych w Kutnie poprzez sklep online. Tego rodzaju serwis wykonujemy między innymi wtedy, gdy dochodzi do problemów z:

  • ładowaniem akumulatora zasilającego klucz podczas jazdy,
  • blokowaniem się klucza w stacyjce lub zamku,
  • otwarciem auta w sposób tradycyjny lub zbliżeniowy,
  • złożeniem klucza w obudowie scyzorykowej.

Żeby usunąć wymienione awarie, nasi wykwalifikowani fachowcy przeprowadzają prace polegające na docięciu nowego grota i jego montażu w nowej obudowie, wymianie baterii z mocowaniem czy serwisie mikro włączników oraz ścieżek drukowanych.

Poniżej umieszczamy również krótkie filmy, na których przedstawiamy zrealizowane przez nas zadania polegające na serwisie kluczy i pilotów samochodowych:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Kutno

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Kutnie, to kolejna propozycja przygotowana przez naszą firmę. I co ważne, jesteśmy jednym z niewielu przedsiębiorstw w całej Polsce, które realizuje tego typu prace. Z czego to wynika? Z tego, że na naszym rynku brakuje surowca niezbędnego do realizacji omawianego zlecenia. Posiadamy jednak turecką maszynę X-CUT firmy ANSAN, która pozwala nam na tworzenie profili kluczy nacinanych oraz nawiercanych. Jeśli zatem zainteresowała Państwa tego rodzaju oferta, prosimy o kontakt.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przeprowadzamy omawiane prace, zobacz poniższy film: