Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Krosno (Usługa zdalna)

Klienci, którzy postanowią skorzystać z naszej oferty, mogą zlecić nam naprawę stacyjki, zamka lub klucza samochodowego w Krośnie. Tego typu zadania realizujemy całkowicie zdalnie, dzięki sklepowi internetowemu. Wystarczy go odwiedzić i zamówić wybraną usługę, a następnie wysłać nam uszkodzony podzespół. Po uporaniu się z jego naprawą, odeślemy go pod wskazany przez Państwa adres.

Naprawa stacyjek samochodowych – Krosno

Wśród usług świadczonych przez naszą firmę dostępna jest między innymi naprawa stacyjek samochodowych w Krośnie. Można ją zrealizować całkowicie zdalnie, poprzez sklep online. Warto skorzystać z naszej pomocy między innymi w przypadku blokującej się stacyjki, która uniemożliwia lub utrudnia obracanie klucza, jego wyjmowanie lub wkładanie. Ponadto rozwiązujemy problemy z samoczynnym cofaniem zapłonu lub brakiem reakcji pojazdu na obrót klucza. Oferujemy także usługę ułożenia stacyjki pod klucz, co umożliwia uruchomienie pojazdu tym samym kluczem, którym jest on otwierany. Ponadto specjalizujemy się w sprzedaży fabrycznie nowych oraz zregenerowanych komponentów. Warto podkreślić, że nasze usługi serwisowe obejmują nie tylko naprawę podzespołów w samochodach osobowych, ale również w busach i autobusach, ciężarówkach, motocyklach, quadach i w wielu innych pojazdach.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przeprowadzamy prace serwisowe, obejrzyj poniższy film:

Naprawa zamków samochodowych – Krosno

Nasza firma oferuje także naprawę zamków samochodowych w Krośnie. Usługi te wykonujemy rzecz jasna zdalnie, poprzez sklep online. Warto skorzystać z naszej pomocy, gdy mają Państwo problemy między innymi z blokowaniem się komponentu, przez co włożenie, wyjęcie lub obrócenie klucza jest wyjątkowo trudne. Nasi fachowcy są w stanie również wyjąć z zamka złamany grot lub jakikolwiek inny przedmiot, który w nim utkwił. Oprócz tego oferujemy sprzedaż zregenerowanych lub nowych części, a także układanie zamków pod konkretny klucz. Motocykliści szczególnie będą zadowoleni z tej usługi, gdyż po jej wykonaniu będą mogli używać jednego egzemplarza do otwierania skrzynki narzędziowej, kufrów bocznych oraz centralnego. Warto podkreślić, że oprócz samochodów i motocykli, serwisujemy także zamki w maszynach budowlanych i rolniczych, camperach, a nawet w łodziach.

Zobacz sam, jak radzimy sobie z tego rodzaju pracami:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Krosno

Nasi eksperci oferują również naprawę kluczy oraz pilotów samochodowych w Krośnie. Usługi te są dostępne poprzez nasz sklep online, dlatego można je zrealizować bez wychodzenia z domu. Warto z nich skorzystać między innymi wtedy, gdy w Państwa pojeździe występuje problem z blokowaniem się klucza w stacyjce lub w zamku, gdy nie możecie złożyć klucza w obudowie scyzorykowej lub gdy akumulator zasilający klucz nie ładuje się podczas jazdy. Pomagamy też w przypadku niedziałającej funkcji otwierania i zamykania auta w sposób zbliżeniowy i tradycyjny. Aby wyeliminować tego rodzaju problemy, wykonujemy szereg prac, w tym na przykład:

  • docinamy grot klucza i montujemy go w nowej obudowie,
  • naprawiamy mocowanie gniazd baterii,
  • wymieniamy akumulatory zasilające klucz,
  • wymieniamy mikroswitche, mikro włączniki i regenerujemy ścieżki drukowane.

Poniżej prezentujemy film, na którym można dokładnie przyjrzeć się realizowanym przez nas pracom:

 

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Krosno

Jeśli są Państwo zainteresowani dorobieniem klucza nietypowego lub przywiezionego z zagranicy w Krośnie, również można skorzystać z naszej pomocy. Co ciekawe, jesteśmy jednym z nielicznych przedsiębiorstw w kraju, który jest w stanie zrealizować to zadanie, ponieważ w Polsce brakuje surowca niezbędnego do tego typu prac. Jak zatem wykonujemy kopie? Wszystko dzięki maszynie ANSAN, a konkretnie urządzeniu X-CUT, które pozwala tworzyć profile kluczy nawiercanych i nacinanych. Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszej usługi, zachęcamy do kontaktu z nami.

Zapraszamy też do obejrzenia filmu, na którym pokazujemy, jak przebiegają prace: