Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Kraków (Usługa zdalna)

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty naprawy stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Krakowie. Każde z wymienionych zadań realizujemy zdalnie, poprzez sklep internetowy. Jak to działa? Wystarczy go odwiedzić i kupić wybraną usługę, a następnie wysłać do nas uszkodzoną część. My po jej naprawie, odeślemy w pełni sprawny komponent pod wskazany przez Państwa adres.

Naprawa stacyjek samochodowych – Kraków

Przedstawienie naszej oferty rozpoczniemy od usługi naprawy stacyjek samochodowych w Krakowie, która dostępna jest w naszym sklepie internetowym. Warto z niej skorzystać w wielu przypadkach, w tym między innymi wtedy, gdy w samochodzie występuje problem z blokującą się stacyjką, która uniemożliwia lub utrudnia włożenie, wyjęcie bądź obrócenie klucza. Ponadto możemy rozwiązać problem samoczynnego cofania się zapłonu lub braku reakcji pojazdu na obracanie klucza. Nasza oferta obejmuje również usługę ułożenia stacyjki pod klucz, dzięki czemu jednym egzemplarzem można otwierać pojazd i go uruchamiać, a także sprzedaż fabrycznie nowych lub zregenerowanych komponentów. Warto zaznaczyć, że naprawy realizujemy nie tylko w samochodach osobowych, ale także w busach, motocyklach, autokarach, ciężarówkach, quadach i w wielu innych pojazdach.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, na którym pokazujemy, w jaki sposób naprawiamy stacyjki:

Naprawa zamków samochodowych – Kraków

W naszej ofercie znajduje się również usługa naprawy zamków samochodowych w Krakowie. Podobnie jak w poprzednim przypadku, zlecenia można składać za pośrednictwem naszego sklepu online. Kiedy warto zdecydować się na skorzystanie z pomocy zatrudnianych przez nas specjalistów? Głównie wtedy, gdy pojawią się problemy z obracaniem klucza w zamku, jego wkładaniem czy wyjmowanie, z powodu blokującego się komponentu. Pomagamy także w przypadku ułamania w nim klucza lub w sytuacji, gdy utkwi w nim inny przedmiot, który uniemożliwia prawidłowe działanie. Nasza oferta obejmuje również sprzedaż zregenerowanych i nowych części, a także układanie zamków pod konkretny klucz. W szczególności polecamy tę usługę motocyklistom, którzy po zrealizowaniu prac będą mieli jeden klucz do otwarcia skrzynki narzędziowej, kufrów bocznych i centralnego. Wykonywanie napraw zamków dotyczy oczywiście nie tylko pojazdów osobowych i motocykli, ale również innych maszyn budowlanych i rolnych, autobusów, ciężarówek, a nawet łodzi.

Obejrzy poniższy film i zobacz, jak realizujemy omawiane zadania:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Kraków

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych w Krakowie to kolejna usługa, którą poprzez sklep internetowy mogą wykonać nasi fachowcy. Oto kilka przykładów, kiedy warto zdecydować się na skorzystania z ich pomocy:

  • w pojeździe występuje problem z jego otwarciem w sposób tradycyjny lub zbliżeniowy,
  • akumulator zasilający klucz nie ładuje się podczas jazdy,
  • klucz blokuje się w stacyjce lub zamku z powodu wytarcia grotu,
  • nie ma możliwości złożenia klucza w obudowie scyzorykowej.

Aby wyeliminować tego rodzaju problemy, wykonujemy prace polegające między innymi na naprawie mocowania baterii, wymianie na nowy akumulatora zasilającego klucz, docięciu grotu i jego montażu w nowej obudowie, wymianie mikro włączników, regeneracji ścieżek drukowanych.

Zachęcamy także na krótki seans, dzięki któremu można dowiedzieć się, jak wykonujemy omawiane zadania:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Kraków

Nasza oferta obejmuje również usługę dorabiania kluczy nietypowych oraz przywiezionych z zagranicy w Krakowie. Warto podkreślić, że jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce, która jest w stanie wykonać takie klucze, ze względu na brak w kraju niezbędnego do tego surowca. W naszym parku maszyn posiadam jednak urządzenie X-CUT marki ANSAN, przy pomocy którego jesteśmy w stanie tworzyć profile kluczy nacinanych i nawiercanych. Jeśli są Państwo zainteresowani wykonaniem takiego klucza, prosimy o kontakt.

Jednocześnie polecamy nasz najnowszy film, na którym pokazujemy, jak kopiujemy wspomniane klucze:

Produkty i usługi powiązane
Powiązane wpisy