Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Kielce (Usługa zdalna)

Nasza firma już od wielu lat specjalizuje się w naprawie stacyjek zamków i kluczy samochodowych w Kielcach. Tego rodzaju zadania realizujemy całkowicie zdalnie poprzez sklep online. Jak to możliwe? Wystarczy zamówić w nim konkretną usługę i wysłać do nas uszkodzony element. My przeprowadzimy jego kompleksowy serwis i w pełni sprawną część odeślemy Państwu pod wskazany adres. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Naprawa stacyjek samochodowych – Kielce

Jak już wspomnieliśmy we wstępie nasza oferta obejmuje między innymi naprawę stacyjek samochodowych w Kielcach. Z tego rodzaju usługi można skorzystać poprzez sklep internetowy i usunąć awarię bez wychodzenia z domu. Warto to zrobić między innymi wtedy, gdy mają państwo problem z samoczynnym cofaniem się zapłonu, wkładaniem, wyjmowaniem i obracaniem klucza w stacyjce z powodu jej blokowania się czy wtedy, gdy obrócenie klucza w stacyjce nie przynosi żadnej reakcji pojazdu. Oprócz tego nasza oferta obejmuje również usługę układania wkładu stacyjki pod konkretny klucz w taki sposób, aby jednym egzemplarzem można było zarówno otworzyć pojazd, jak i go uruchomić. Ponadto sprzedajemy fabrycznie nowe oraz zregenerowane podzespoły. Jeśli chodzi o pracę serwisowe, to realizujemy je na potrzeby między innymi właścicieli motocykli, ciężarówek, quadów, autokarów oraz szeregu innych pojazdów.

Chcesz dowiedzieć się, jak naprawiamy stacyjki samochodowe? Obejrzyj poniższy film:

Naprawa zamków samochodowych – Kielce

Nasza firma oferuje również usługę naprawy zamków samochodowych w Kielcach. Tego typu zadania wykonujemy zdalnie, za pośrednictwem sklepu internetowego. Klienci mogą z niej skorzystać, gdy obracanie klucza w zamku nie wywołuje żadnej reakcji lub w przypadku blokowania się podzespołu, co uniemożliwia łatwe włożenie, wyjęcie lub obrócenie klucza. Pomagamy również w przypadku złamanego klucza lub utknięcia w zamku innego przedmiotu, co uniemożliwia jego prawidłowe działanie. Nasza oferta obejmuje także sprzedaż nowych i zregenerowanych części oraz układanie zamków pod konkretny klucz. Zachęcamy do skorzystania z tej usługi w szczególności motocyklistów, którzy po skorzystaniu z niej, będą mieli jeden klucz do otwarcia skrzynki narzędziowej, kufrów bocznych oraz centralnego. Oferujemy serwisowanie zamków dla właścicieli samochodów, motocyklistów, a także innych pojazdów, takich jak maszyny budowlane, maszyny rolnicze, kampery czy nawet łodzie.

Obejrzyj przygotowany przez nas film, aby dowiedzieć się, jak przebiega serwis zamka:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Kielce

Nasi specjaliści zajmują się nie tylko serwisem zamków i stacyjek, ale też naprawą kluczy i pilotów samochodowych w Kielcach, którą można zlecić przez sklep internetowy. W przypadku jakich problemów warto skorzystać z naszych usług? Przede wszystkim wtedy, gdy pojawią się trudności z tradycyjnym lub zbliżeniowym otwarciem samochodu, gdy akumulator zasilający klucz nie ładuje się podczas jazdy bądź jeśli klucz blokuje się w zamku lub stacyjce z powodu wytarcia grotu, albo w sytuacji, gdy nie można złożyć klucza w obudowie scyzorykowej. Aby wyeliminować tego rodzaju usterki, nasi specjaliści wykonują między innymi:

  • wymianę mikroswitchy, mikrowłączników,
  • regenerację ścieżek drukowanych,
  • wymianę mocowania baterii,
  • docięcie nowego grota klucza i instalowanie go w nowej obudowie.

Przykładową realizację tego rodzaju zadania możesz zobaczyć na poniższym filmie:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Kielce

Nasza firma oferuje również usługę dorabiania nietypowych kluczy w Kielcach, w tym kluczy przywiezionych z zagranicy. Warto podkreślić, że jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, która jest w stanie zrealizować takie zlecenie, ponieważ w kraju brakuje surowca niezbędnego do wykonania tego typu kopii. Jak sobie z tym radzimy? Posiadamy specjalną maszynę marki ANSAN, a konkretnie urządzenie X-CUT, które pozwala na tworzenie kluczy nacinanych oraz nawiercanych. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tą usługą, zachęcamy do kontaktu z nami.

Jedno z tego typu zadań, które ostatnio zrealizowaliśmy, można zobaczyć poniżej: