Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Kętrzyn (Usługa zdalna)

Państwa pojazd odmówił posłuszeństwa? Przyczyną takiego stanu rzeczy nie musi być awaria akumulatora lub problemy z silnikiem. Czasami jazdę może uniemożliwić nawet uszkodzony klucz. Jeśli właśnie tego typu problem przydarzył się Państwu, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Specjalizujemy się bowiem w naprawie stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Kętrzynie, a wszystko to realizujemy zdalnie, poprzez sklep online. 

Naprawa stacyjek – Kętrzyn

Na polskich drogach można spotkać wiele samochodów, które są odpalane  przy pomocy klucza umieszczanego w stacyjce. Niezależnie od tego, jakie rozwiązanie zastosował producent, komponent ten może ulec uszkodzeniu. Jeśli przydarzyła się Państwu tego rodzaju awaria, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty naprawy stacyjek w Kętrzynie. Warto zaznaczyć, że wspomnianą część naprawiamy nie tylko w autach, ale także w ciężarówkach, autobusach, motocyklach, quadach i w wielu innych pojazdach. Jeśli jednak komponent jest zbyt poważnie uszkodzony, aby jego naprawa była możliwa do zrealizowania można nabyć u nas nowy lub poddany regeneracji. Oprócz tego zajmujemy się także układaniem stacyjek pod klucz Klienta. W jakich konkretnie przypadkach jesteśmy w stanie pomóc? Rozwiązujemy awarie, które objawiają się na przykład problemem z włożeniem, wyjęciem lub przekręceniem klucza, a także gdy dochodzi do jego obracania się wokół własnej osi. Klienci, mogą na nas liczyć także w przypadku, gdy dochodzi do samoczynnego cofania się zapłonu.

Naprawa zamków samochodowych – Kętrzyn

Naprawa stacyjek nie jest jedyną ofertą przygotowaną przez nasze przedsiębiorstwo. Inwestorzy z Kętrzyna, mogą nam także zlecić naprawę zamków samochodowych, a także nabyć u nas fabrycznie nowe i zregenerowane komponenty. Serwis, który realizujemy, pomaga przywrócić część do pełnej sprawności w przypadku, gdy występuje problem z włożeniem i wyjęciem klucza, gdy dojdzie do jego złamania bądź utkwienia innego przedmiotu w zamku. Warto dodać, że podobnie, jak w przypadku stacyjek, układamy wkład pod konkretny klucz. Usługa ta cieszy się ogromną popularnością szczególnie w przypadku motocyklistów, którzy dzięki niej, mogą otworzyć kufer centralny oraz kufry boczne, a także narzędziówkę. Jeśli chodzi o sam serwis to aby z niego skorzystać, wystarczy przejść do sklepu online. Usługę dedykujemy m.in. posiadaczom samochodów, wspomnianych już motocykli oraz ciężarówek, maszyn budowlanych i rolniczych, autokarów, a także wielu innych pojazdów.

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Kętrzyn

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych to kolejna propozycja usług przygotowana przez naszą firmę. Z oferty, mogą oczywiście skorzystać mieszkańcy Kętrzyna poprzez sklep internetowy. W jakich konkretnie przypadkach warto zlecić nam realizację prac? Między innymi wtedy, gdy w Państwa pojeździe występuje problem z:

  • nieskładaniem się grota w scyzoryku,
  • blokowaniem się klucza w stacyjce z powodu wytarcia grota,
  • nieładowaniem się akumulatora w kluczyku podczas jazdy,
  • otwieraniem i zamykaniem pojazdu kluczem lub w sposób zbliżeniowy.

 W celu eliminacji wspomnianych awarii wykonujemy takie działania, jak na przykład wymiana obudowy, naprawa ścieżek drukowanych płytki, serwis mocowania baterii wraz z jej wymianą czy docinamy nowy grot klucza.

Dorabianie kluczy przywiezionych z zagranicy i nietypowych – Kętrzyn

Kolejna usługa, którą mogą nam Państwo zlecić, polega na dorabianiu kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Kętrzynie. W tym miejscu chcielibyśmy podkreślić, że jesteśmy jedną z niewielu firm w kraju, która realizuje tego typu prace, ponieważ na polskim rynku brakuje niezbędnego do tego surowca. Nasze przedsiębiorstwo posiada jednak urządzenie X-CUT tureckiej firmy ANSAN, które pozwala nam tworzyć profile kluczy nacinanych i nawiercanych. Jeśli więc są Państwo zainteresowani ofertą, prosimy o kontakt. 

Obejrzyj nasz film, z którego dowiesz się, jak dorabiamy klucze nietypowe i przywiezione z zagranicy: