Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Kazimierz Dolny (Usługa zdalna)

Nasza firma już od wielu lat jest jednym z liderów rynku mechanicznego w Polsce. Jeśli zatem szukają Państwo przedsiębiorstwa specjalizującego się w naprawie stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Kazimierzu Dolnym, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Co warte podkreślenia, usługi realizujemy zdalnie poprzez sklep online. Wystarczy wysłać do nas uszkodzony element, a my po wykonaniu naprawy, odeślemy sprawny komponent pod wskazany adres.

Naprawa stacyjek samochodowych – Kazimierz Dolny

Jedna z głównych usług realizowanych przez naszą firmę polega na naprawie stacyjek samochodowych w Kazimierzu Dolnym. Tego rodzaju zadania, podobnie jak wszystkie inne świadczymy zdalnie poprzez sklep online. Zachęcamy do skorzystania z niej między innymi wtedy, gdy mają Państwo problem z włożeniem, wyjęciem lub obróceniem klucza w stacyjce z powodu jej zablokowania, gdy jego obracanie nie wywołuje żadnego efektu lub jeśli dochodzi do samoczynnego cofania się zapłonu. Na tym jednak nasza pomoc się nie kończy. Zajmujemy się również sprzedażą stacyjek, a także ich układaniem pod konkretny klucz, aby jednym egzemplarzem można była nie tylko odpalić auto, ale też je otworzyć. Jeśli chodzi o realizowane przez nas prace serwisowe, to świadczymy je oczywiście na rzecz właścicieli samochodów osobowych, ale nie tylko. Pomagamy także posiadaczom między innymi motocykli, skuterów, busów, ciężarówek, maszyn rolniczych i budowlanych i wielu innych pojazdów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak naprawiamy stacyjki samochodowe, obejrzyj przygotowany przez nas film:

Naprawa zamków samochodowych – Kazimierz Dolny

Naprawa zamków samochodowych w Kazimierzu Dolnym, to kolejna usługa, której wykonanie można nam zlecić. Oczywiście można to zrobić poprzez sklep online, co gwarantuje znaczną oszczędność czasu. Kiedy warto to zrobić? Na przykład wtedy, gdy obrócenie klucza  zamku nie wywołuje żadnej reakcji. Naprawiamy też blokujące się części, przez co włożenie, wyjęcie i obrócenie klucza jest trudne lub nawet niemożliwe. Rozwiązujemy też kłopot ułamanego grotu w stacyjce. Podobnie jak w poprzednim przypadku zajmujemy się też sprzedażą fabrycznie nowych i zregenerowanych części oraz ich układaniem pod klucz. Do skorzystania z tego rodzaju oferty zachęcamy głównie motocyklistów, ponieważ dzięki niej będą Państwo mogli jednym kluczem otworzyć narzędziówkę, kufry – boczne oraz centralny. Wszelkie pozostałe prace naprawcze realizujemy oczywiście na rzecz właścicieli wielu typów pojazdów, w tym na przykład camperów, ciężarówek, ciągników, autobusów, łodzi i nie tylko!

Zobacz film, aby dowiedzieć się, jak wykonujemy tego typu prace:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Kazimierz Dolny

Klienci z Kazimierza Dolnego mogą zlecić nam także naprawę kluczy i pilotów samochodowych. Oczywiście usługa ta dostępna jest w sklepie internetowym. W jakich przypadkach warto z niej skorzystać? Na przykład wtedy, gdy mają Państwo problem z:

  • blokowaniem się klucza w stacyjce lub zamku z powodu wytarcia grota,
  • otwieraniem i zamykaniem pojazdu w sposób tradycyjny bądź zbliżeniowy,
  • złożeniem grota w obudowie scyzorykowej,
  • ładowaniem się akumulatora podczas jazdy,
  • otwieraniem lub zamykaniem pojazdu.

Żeby wyeliminować te i wiele innych awarii nasza firma przeprowadza prace polegające między innymi na wymianie mikro włączników, microswitchy, regeneracji ścieżek drukowanych, wymianie akumulatora , docięciu grota i jego instalacji w nowej obudowie.

Zachęcamy też do obejrzenia video, na których prezentujemy, w jaki sposób serwisujemy klucze i piloty samochodowe:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Kazimierz Dolny

Naszym Klientom możemy także zaoferować usługę dorabiania kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Kazimierzu Dolnym. Co dla wielu osób może stanowić zaskoczenie, realizujemy tego rodzaju prace, jak jedna z nielicznych firm w kraju, ponieważ w Polsce brakuje surowca niezbędnego do tego typu prac. Posiadamy jednak urządzenie X-CUT marski ANSAN, które pozwala tworzyć nam profile kluczy nacinanych i nawiercanych. Jeśli więc chcę Państwo dorobić wspomniane rodzaje kluczy, prosimy o kontakt.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób dorabiamy klucze nietypowe i przywiezione z zagranicy, zapoznaj się z przygotowanym filmem: