Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Katowice (Usługa zdalna)

Problemy z samochodem są częstym powodem spędzającym sen z powiek każdemu kierowcy. W przypadku niektórych awarii konieczna jest instalacja nowego komponentu, ale na szczęście często wystarczający jest odpowiedni serwis. Jeśli więc szukają Państwo firmy, która zajmie się naprawą stacyjki, zamka lub klucza samochodowego w Katowicach, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Dzięki sklepowi online, zadanie możemy zrealizować szybko i skutecznie, a Wy nie będziecie musieli nawet wychodzić z domu.

Naprawa stacyjek samochodowych – Katowice

Na początku materiału chcielibyśmy się skupić na jednej z naszych flagowych usług, jaką jest naprawa stacyjek samochodowych w Katowicach. Zadania z tego zakresu realizujemy poprzez sklep internetowy, więc wystarczy wysłać do nas uszkodzoną część, a my bezpośrednio po przywróceniu jej do pełni sprawności, odeślemy ją pod wskazany adres. Kiedy konkretnie warto skorzystać z omawianej oferty? Między innymi w przypadku braku reakcji pojazdu na obrócenie klucza lub w sytuacji, gdy dochodzi do samoczynnego cofania się zapłonu. Nasi pracownicy są także w stanie rozwiązać problem zablokowanej stacyjki, przez co włożenie, wyjęcie lub obrócenie w niej klucza jest utrudnione lub niemożliwe do wykonania. Warto też dodać, że specjalizujemy się w sprzedaży nowych i zregenerowanych stacyjek oraz ich układaniem pod konkretny klucz. Co warte podkreślenia, wszelką pomoc oferujemy nie tylko posiadaczom samochodów osobowych, ale też autokarów, ciężarówek, motocykli, skuterów, quadów i szeregu innych pojazdów.

W przypadku chęci skorzystania z oferty, możesz najpierw obejrzeć film, aby dowiedzieć się, jak realizujemy zadania:

Naprawa zamków samochodowych – Katowice

Poza serwisem zamków, Klientom z Katowic oferujemy też naprawę zamków samochodowych. W tym przypadku zadanie także można zrealizować bez wychodzenia z domu, poprzez sklep online. Objawiające się w jaki sposób awarie możemy skutecznie wyeliminować? Radzimy sobie na przykład z blokującym się zamkiem czy usterką, przez którą pojazd nie reaguje na obrócenie klucza w zamku. Ponadto serwisujemy blokującą się część, która utrudnia, a czasami nawet uniemożliwia włożenie, wyjęcie czy obrócenie klucza. Oprócz tego mogą Państwo nabyć u nas nowy lub zregenerowany zamek, a także zlecić nam jego ułożenie pod konkretny klucz. Warto zaznaczyć, że usługa ta cieszy się ogromną popularnością szczególnie wśród motocyklistów, którzy dzięki niej jednym kluczem mogą otworzyć skrzynkę narzędziową oraz kufry boczne i centralne. W przypadku wymienionych prac serwisowych, pomoc świadczymy oczywiście wspomnianym już posiadaczom osobówek i motocykli, a także busów, pojazdów rolnych, budowlanych i przemysłowych, autokarów, a nawet łodzi.

Zachęcamy również do obejrzenia materiału wideo, na którym prezentujemy szczegółowy zakres prac:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Katowice

Kolejnym zadaniem, w którego realizacji specjalizuje się nasze przedsiębiorstwo jest naprawa kluczy i pilotów samochodowych w Katowicach. Jak łatwo można się domyślić, usługę tę wykonujemy zdalnie poprzez sklep internetowych. Na potrzeby mieszkańców stolicy Śląska możemy zająć się między innymi wymianą baterii lub naprawą jej gniazda, docięciem grotu i jego montażem w nowej obudowie czy wymianą microswitchy, mikro włączników oraz regeneracją ścieżek drukowanych. Przy pomocy wymienionych oraz wielu innych prac skutecznie usuwamy awarie objawiające się na przykład:

  • niedziałającą funkcją otwierania i zamykania auta w sposób tradycyjny i zbliżeniowy,
  • blokowaniem się klucza w zamku i stacyjce,
  • nieładowaniem się akumulatora zasilającego kluczyk podczas jazdy,
  • niemożliwością złożenia grota w obudowie scyzorykowej.

Przed skorzystaniem z usługi obejrzyj nasz najnowszy film, aby dowiedzieć się, jak naprawiamy klucze i piloty samochodowe:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Katowice

Oprócz wymienionych powyżej zadań, nasi fachowcy specjalizują się również w dorabianiu kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Katowicach. Co ciekawe, jesteśmy jednocześnie jedną nie nielicznych firm w całym kraju, realizujących tego typu prace. Spowodowane jest to brakiem surowca niezbędnego do realizacji tego typu prac. Dysponujemy jednak specjalistycznym urządzeniem X-CUT firmy ANSAN, które pozwala nam tworzyć profile klucz nawiercanych oraz nacinanych. Dlatego jeśli są Państwo zainteresowani dorobieniem omawianego typu grotów, zachęcamy do kontaktu.

Poniżej prezentujemy jedną z wykonanych przez nas realizacji: