Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Jastrzębie-Zdrój (Usługa zdalna)

Czy każda awaria samochodu musi wiązać się z kosztowną naprawą związaną z wymianą uszkodzonej części na nową? Na szczęście nie! W wielu przypadkach wystarczy przeprowadzić odpowiednie prace serwisowe. Tego rodzaju usługi oferuje nasza firma. Specjalizujemy się bowiem między innymi w naprawie stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Jastrzębie-Zdroju. I warto w tym miejscu zaznaczyć, że zadania te realizujemy poprzez sklep internetowy, dlatego wszelkie naprawy mogą Państwo zrealizować całkowicie zdalnie.

Naprawa stacyjek samochodowych – Jastrzębie-Zdrój

Jeśli szukają Państwo firmy specjalizującej się w naprawie stacyjek samochodowych w Jastrzębie-Zdroju, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Dlaczego warto wybrać właśnie nas? Przede wszystkim ze względu na najwyższy standard świadczony usług, a także możliwość zdalnej naprawy awarii poprzez sklep online. Kiedy konkretnie warto skorzystać z naszej pomocy? Między innymi w przypadku blokowania się stacyjki, przez co utrudnione, a czasami nawet niemożliwe jest włożenie, wyjęcie lub obrócenie klucza. Skutecznie usuwamy też problem samoczynnego cofania się zapłonu czy braku reakcji pojazdu na obrócenie klucza. Oprócz tego nasza oferta obejmuje usługę układania stacyjki pod konkretny klucz oraz specjalizujemy się w sprzedaży nowych i zregenerowanych komponentów. Warto dodać, że pomoc świadczymy nie tylko posiadaczom osobówek, ale też właścicielom wielu innych pojazdów, w tym na przykład autokarów, ciężarówek, busów, motocykli, quadów i nie tylko.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naprawy stacyjek? Obejrzyj poniższy film:

Naprawa zamków samochodowych – Jastrzębie-Zdrój

Kolejną oferowaną przez nas usługą jest naprawa zamków samochodowych w Jastrzębiu-Zdrój. Podobnie jak w przypadku innych zadań, możemy ją wykonywać zdalnie za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Ze świadczonej przez nas pomocy warto skorzystać w kilku sytuacjach. Po pierwsze wtedy, jeśli mają Państwo problem brakiem reakcji pojazdu na obrócenie klucza. Możemy również pomóc w przypadku zablokowanych podzespołów, co utrudnia lub uniemożliwia włożenie, wyjęcie oraz obrócenie grotu klucza. Mogą na nas liczyć także ci Klienci, którzy złamią klucz w zamku lub jeśli utkwi w nim inny przedmiot, uniemożliwiając prawidłowe działanie. Nasza oferta obejmuje nie tylko profesjonalne naprawy, ale także sprzedaż zregenerowanych i nowych części oraz układanie zamków pod konkretny klucz. Do skorzystania z ostatniej z wymienionych usług zachęcamy głównie motocyklistów. Po naszej interwencji, jednym kluczem będą oni mogli otworzyć skrzynkę narzędziową, kufry boczne oraz centralny. Jeśli chodzi o prace serwisowe, to na wsparcie naszych ekspertów mogą liczyć oczywiście wspomniani wcześniej posiadacze aut osobowych i motocykli, a także maszyn budowlanych i rolniczych, camperów, łodzi i szeregu innych pojazdów.

Na poniższym filmie możesz zobaczyć, w jaki sposób serwisujemy zamki w pojazdach:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Jastrzębie-Zdrój

Kolejną z usług, którą jesteśmy w stanie zrealizować poprzez sklep online, jest naprawa kluczy i pilotów samochodowych w Jastrzębiu-Zdrój. Tego rodzaju prace często są niezbędne do wykonania w przypadku problemów objawiających się:

  • niemożliwością złożenia grota w obudowie scyzorykowej,
  • problemem z ładowaniem akumulatora zasilającego kluczyk podczas jazdy,
  • niedziałającą funkcją otwierania i zamykania pojazdu w sposób tradycyjny i zbliżeniowy,
  • utrudnionym wkładaniem klucza do zamka lub stacyjki.

Te oraz wiele innych usterek jesteśmy w stanie zrealizować poprzez między innymi  wymianę microswitchy, mikro włączników, regenerację ścieżek drukowanych, docięcie nowego grotu klucza i jego instalację w nowej obudowie, naprawę mocowania baterii.

Zastanawiasz się, jak przebiega naprawa kluczyka lub pilota samochodowego? Możesz się tego dowiedzieć z poniższego filmu:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Jastrzębie-Zdrój

Na koniec chcielibyśmy poinformować o usłudze, którą realizujemy jako jedna z nielicznych firm w Polsce. Mowa o dorabianiu kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Jastrzębiu-Zdrój. Niewielka liczba przedsiębiorstw oferujących realizację tego rodzaju zadań wynika z braku na krajowym runku surowca niezbędnego do wykonania usługi. My posiadamy jednak sprzęt marki ANSAN, a konkretnie urządzenie X-CUT, która pozwala nam na dorabianie profili kluczy nacinanych i nawiercanych. W przypadku chęci skorzystania z oferty, prosimy o kontakt.

Jednocześnie zapraszamy do obejrzenia materiału wideo, na którym prezentujemy, jak realizujemy tego typu zadania:

Powiązane wpisy