Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Grudziądz (Usługa zdalna)

Jeśli szukają Państwo firmy oferującej naprawę stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Grudziądzu, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy terminową realizację zadania przez wykwalifikowaną kadrę i przy użyciu wyłącznie najwyższej jakości komponentów. Wszystko to całkowicie zdalnie, poprzez sklep online. Kiedy warto zgłosić się do nas po pomoc? Odpowiedzi między innymi na to pytanie udzieliliśmy w naszym najnowszym materiale.

 

Naprawa stacyjek – Grudziądz

Jednym z podstawowych obszarów naszej działalności jest naprawa stacyjek. Jeśli zatem szukają Państwo firmy w Grudziądzu, która zajmuje się tego rodzaju pracami, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Sklep internetowy, który posiadamy sprawia, że można to zrobić bez konieczności wychodzenia z domu. Klienci mogą liczyć na naszą pomoc między innymi wtedy, gdy mają problem z włożeniem, wyjęciem lub obróceniem klucza w stacyjce lub gdy dochodzi do samoczynnego cofania się zapłonu. Oprócz tego rozwiązujemy także problem blokowania się omawianego komponentu, zajmujemy się jego układaniem pod konkretny klucz oraz sprzedajemy zarówno zregenerowane, jak i fabrycznie nowe podzespoły. Jeśli chodzi o wszelkie prace serwisowe to mogą się do nas zgłosić nie tylko posiadacze osobówek, ale też samochodów ciężarowych, autokarów, motocykli, ciągników, wywrotek i wielu innych pojazdów.

Zastanawiasz się, jak wykonujemy tego typu prace? Zobacz to na poniższym filmie:

Naprawa zamków samochodowych – Grudziądz

Kolejną usługą, której wykonaniem możemy się zająć jest naprawa zamków samochodowych w Grudziądzu. Dzięki sklepowi online, ją również można zrealizować całkowicie zdalnie. Kiedy okazujemy się pomocni? Na przykład wtedy, gdy klucz obraca się w komponencie bez wywołania żadnej reakcji lub gdy dojdzie do jego złamania w bębenku zamka. Z omawianej części wyjmujemy także inne przedmioty, które w niej utkwiły i uniemożliwiają prawidłowe działanie. Ponadto rozwiązujemy problem, przez który włożenie, wyjęcie bądź obrócenie klucza jest utrudnione lub nawet niemożliwe. Warto dodać, że w naszym sklepie można także nabyć zamki samochodowe w wersji fabrycznie nowej i zregenerowanej, a także zlecić nam ich ułożenie pod konkretny klucz. Do skorzystania z tej usługi zachęcamy w szczególności motocyklistów, ponieważ po jej realizacji jednym kluczem będzie można  otworzyć kufry boczne, centralny czy tak zwaną narzędziówkę. Jeśli chodzi o wymienione prace naprawcze, to przeprowadzamy je między innymi we wspomnianych już autach osobowych i motocyklach, a także w wielu innych pojazdach, w tym na przykład w quadach, busach, ciężarówkach, a nawet w ciężkim sprzęcie rolniczym i budowlanym czy w łodziach.

Sposób realizacji przez nas omawianego zadania możesz zobaczyć na filmie:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Grudziądz

Klienci, którzy postanowią skorzystać z naszej oferty mogą zlecić nam także naprawę kluczy i pilotów samochodowych w Grudziądzu. Jak nietrudno się domyślić, można to zrobić poprzez sklep online. W tym zakresie pomagamy między innymi wtedy, gdy mają Państwo problem, przez który akumulator w kluczu nie ładuje się w trakcie jazdy czy występuje kłopot z otwarciem auta w sposób zbliżeniowy lub tradycyjny. Oprócz tego naprawiamy usterki związane z nieskładaniem się grota w obudowie scyzorykowej, a także blokowaniem się klucza w stacyjce. Żeby rozwiązać te i wiele innych problemów przeprowadzamy następujące prace:

  • wymieniamy baterię wraz z jej mocowaniem,
  • docinamy nowy grot, który instalujemy w nowej obudowie,
  • serwisujemy mikro włączniki, micoswitche i ścieżki drukowane.

Obejrzyj film, aby dowiedzieć się, jak naprawiamy klucze i piloty samochodowe:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Grudziądz

Poza wymienionymi wyżej działaniami, nasza firma świadczy również usługi dorabiania kluczy nietypowych oraz przywiezionych z zagranicy w Grudziądzu. I jesteśmy jednym z niewielu przedsiębiorstw w kraju, które jest w stanie zrealizować tego rodzaju zadania. Jest to efektem braku surowca na polskim rynku, niezbędnego do wykonywania kopii. W naszym parku maszyn posiadamy jednak sprzęt marki ANSAN. To urządzenie X-CUT, które pozwala na tworzenie profili kluczy nawiercanych i nacinanych. Jeśli zatem chcą Państwo dorobić jakikolwiek z wymienionych rodzajów kluczy, zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług. 

Przykładową realizację omawianego zadania prezentujemy na poniższym filmie: