Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Gorzów Wielkopolski (Usługa zdalna)

Jeśli szukają Państwo firmy oferującej naprawę stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Gorzowie Wielkopolskim, zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty. Jako grupa wykwalifikowanych specjalistów dysponujących odpowiednim sprzętem, zrealizujemy każde zadanie w najwyższym standardzie. Co ważne, możemy je wykonać zdalnie, poprzez sklep online.

Naprawa stacyjek w Gorzowie Wielkopolskim

Jedną z podstawowych usług, którą oferujemy, jest naprawa stacyjek w Gorzowie Wielkopolskim. Żeby z niej skorzystać, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Poprzez wybór konkretnej oferty w sklepie internetowym, całe zadanie można zrealizować bez wychodzenia z domu. Kiedy konkretnie warto to zrobić? Na przykład wtedy, gdy w pojeździe dochodzi do samoczynnego cofania się zapłonu lub gdy stacyjka regularnie się zacina. Objawem drugiej z wymienionych awarii może być utrudnione lub wręcz niemożliwe włożenie, wyjęcie bądź obrócenie klucza. Ponadto nasi Klienci mogą zlecić nam ułożenie komponentu pod konkretny klucz lub zaopatrzyć się u nas w omawiany element zapłonu. Sprzedajemy zarówno nowe, jak i zregenerowane stacyjki. Jeśli chodzi o sam serwis, to realizujemy go na potrzeby właścicieli samochodów osobowych, busów i autobusów, ciężarówek, motocykli i wielu innych pojazdów.

Na poniższym filmie możesz zobaczyć, jak naprawiamy stacyjki samochodowe:

Naprawa zamków samochodowych w Gorzowie Wielkopolskim

Nasza szeroka oferta obejmuje także usługę naprawy zamków samochodowych w Gorzowie Wielkopolskim. W tym przypadku także Klienci mogą się do nas zgłosić poprzez sklep online, co stanowi niezwykle dogodną opcję przeprowadzenia naprawy. W tym przypadku jesteśmy w stanie uporać się z awariami, których skutkiem również jest problem z włożeniem, wyjęciem czy obróceniem klucza, ale nie tylko. Pomagamy także wtedy, gdy w zamku dojdzie do złamania grotu lub utkwienia w nim innego przedmiotu, bądź gdy klucz obraca się wokół własnej osi bez wywołania jakiejkolwiek reakcji pojazdu. Oprócz tego Klientom oferujemy fabrycznie nowe oraz zregenerowane zamki, a także usługę ich ułożenia pod klucz. Ostatnia z ofert cieszy się wyjątkową popularnością wśród motocyklistów. Dzięki niej nic nie stoi na przeszkodzie, aby jednym kluczem otwierać kufry boczne i centralny, a także narzędziówkę. W przypadku prac serwisowych nie stanowi dla nas żadnego problemu pomoc nie tylko posiadaczom osobówek i jednośladów. Usługi realizujemy też na rzecz właścicieli sprzętu rolniczego i budowlanego, qudów, ciężarówek, autokarów, a nawet łodzi.

Chcesz zobaczyć, jak naprawiamy zamki samochodowe? Zobacz film:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych w Gorzowie Wielkopolskim

Ogromną popularnością wśród mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego i miejscowości ościennych cieszy się także nasza oferta naprawy kluczy i pilotów samochodowych. Jak z niej skorzystać? Aby to zrobić, wystarczy przejść do sklepu internetowego i zamówić konkretną usługę, a całe zadanie zrealizują Państwo bez wychodzenia z domu. Zachęcamy do tego szczególnie wtedy, gdy dostrzegą Państwo problem z:

  • Złożeniem klucza w obudowie scyzorykowej,
  • uruchomieniem pojazdu z powodu wytarcia grota,
  • nieładowaniem się akumulatora podczas jazdy,
  • otwarciem lub zamknięciem pojazdu w sposób zarówno zbliżeniowy, jak i tradycyjny.

W celu naprawy wymienionych i wielu innych awarii przeprowadzamy prace polegające między innymi na: docięciu grotu i jego montażu w nowej obudowie, wymianie baterii wraz z jej mocowaniem czy serwisie mikro włączników, microswitchy i ścieżek drukowanych płytki.

Na poniższym filmie możesz zobaczyć, jak realizujemy tego rodzaju prace:

Naprawa kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Gorzowie Wielkopolskim

W portfelu usług naszej firmy znajduje się także naprawa kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Gorzowie Wielkopolskim. Usługa ta nie jest popularna w naszym kraju, głównie ze względu braku surowca na rynku niezbędnego do przygotowania kopii. W jaki sposób zatem radzimy sobie z realizacją tego rodzaju zadań? Posiadamy maszynę firmy ANSAN. Urządzenie X-CUT pozwala nam na tworzenie zarówno kluczy nacinanych, jak i nawiercanych. W przypadku zainteresowania ofertą, prosimy o kontakt.

Zachęcamy także do obejrzenia przykładowego filmy z realizacji tego typu zadania: