Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Giżycko (Usługa zdalna)

Nasza firma specjalizuje się między innymi w naprawie stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Giżycku. W jakich konkretnie sytuacjach pomagamy Klientom? Oferta, którą przygotowaliśmy jest przydatna w naprawdę wielu przypadkach. Szczegóły znajdą Państwo w niniejszym materiale. Dodamy jeszcze, że zadania możemy zrealizować zdalnie, poprzez sklep internetowy. Zobaczcie sami, jak to działa.

Naprawa stacyjek - Giżycko

Jeśli w Państwa aucie doszło do awarii stacyjki, zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez naszą firmę. Jako specjaliści jesteśmy w stanie poradzić sobie z rozwiązaniem problemów objawiających się między innymi blokowaniem się klucza we wspomnianym komponencie, jego trudnym włożeniem, wyjęciem lub obróceniem, a także samoczynnym cofaniem się zapłonu. Nasza oferta naprawy stacyjek w Giżycku dedykowana jest właścicielom między innymi aut osobowych, dostawczych, ciężarówek, motocykli czy quadów. Oprócz tego zajmujemy się również układaniem i dopasowywaniem stacyjki pod klucz. Można u nas również nabyć nową lub zregenerowaną część. Aby skorzystać z oferty wystarczy przejść do sklepu internetowego i wybrać interesującą Państwa usługę.

Naprawa zamków samochodowych - Giżycko

Jako czołowe przedsiębiorstwo na rynku z branży mechanicznej oferujemy również usługę naprawy zamków samochodowych w Giżycku. W tym przypadku również można ją zrealizować bez konieczności wychodzenia z domu poprzez sklep online. W jakich przypadkach możemy pomóc? Naprawiamy takie awarie, które uniemożliwiają lub utrudniają włożenie, wyjęcie bądź obrót klucza w zamku. Pomagamy również gdy dojdzie do jego złamania wewnątrz wkładki zamka lub gdy utkwi w nim niepożądany przedmiot. Warto dodać, że zajmujemy się także układaniem bębenków zamka pod klucz. To oferta, z której wyjątkowo chętnie korzystają motocykliści, dzięki której jednym kluczem mogą oni nie tylko uruchomić pojazd, ale także otworzyć narzędziówkę i kufry boczne oraz kufer centralny. W naszej ofercie znajdą Państwo także fabrycznie nowe i zregenerowane zamki. Do skorzystania z usług zapraszamy nie tylko właścicieli wspomnianych motocykli, ale także aut, maszyn rolniczych i budowlanych, a nawet łodzi czy autobusów.

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Giżycko

Kolejna z usług, którą mogą zrealizować nasi specjaliści na rzecz mieszkańców Giżycka dotyczy naprawy kluczy i pilotów samochodowych. W jakich przypadkach możemy pomóc? Między innymi wtedy, gdy mają Państwo problem z nieładowaniem się akumulatora zasilającego kluczyk, gdy nie składa się grot klucza w scyzoryku lub jeśli dojdzie do awarii funkcji otwierania i zamykania pojazdu kluczem lub w sposób zbliżeniowy. W celu eliminacji wspomnianych awarii wykonujemy takie prace, jak na przykład docięcie nowego grotu, wymiana obudowy klucza czy serwisujemy ścieżki drukowane płytki bądź wymieniamy mikro włączniki pilota. W celu skorzystania z oferty prosimy przejść do sklepu internetowego.

Dorabianie kluczy przywiezionych z zagranicy i nietypowych – Giżycko

Klienci z Giżycka mogą zlecić nam również dorobienie klucza przywiezionego z zagranicy oraz nietypowego. Dlaczego warto zaufać właśnie nam? Istotnym powodem, poza najwyższym standardem świadczonych usług jest bowiem to, że w tego typu pracach specjalizujemy się jako jedna z niewielu firm w Polsce. To efekt braku na krajowym rynku niezbędnego do prac surowca. W naszej pracowni znajduje się jednak turecka maszyna ANSAN, a konkretnie urządzenie X-CUT, pozwalające na tworzenie profili kluczy nacinanych i nawiercanych. Jeśli więc chcą Państwo dorobić wymienione klucze zapraszamy do kontaktu.

Obejrzyj nasz film, z którego dowiesz się, jak dorabiamy klucze nietypowe i przywiezione z zagranicy: