Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Dobre Miasto (Usługa zdalna)

Klientom, którzy postanowią skorzystać z oferty przygotowanej przez naszą firmę jesteśmy w stanie pomóc w przypadku wystąpienia awarii różnego typu. Jako jedno z czołowych przedsiębiorstw na rynku mechanicznym specjalizujemy się między innymi w naprawie stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Dobrym Mieście. I co ważne, wszystkie z wymienionych prac mogą nam Państwo zlecić bez konieczności wychodzenia z domu poprzez sklep online.

Naprawa stacyjek w Dobrym Mieście

Oferta, którą przygotowaliśmy obejmuje między innymi usługę naprawy stacyjek w Dobrym Mieście. Jeśli chcą z niej Państwo skorzystać, można to zrobić odwiedzając naszą pracownię w Olsztynie lub poprzez sklep internetowy. W jakich konkretnie przypadkach warto się z nami skontaktować? Między innymi wtedy, gdy w Państwa aucie występuje problem z włożeniem, wyjęciem lub obróceniem klucza w stacyjce, jej blokowaniem się czy samoczynnym cofaniem się zapłonu. Rozwiązujemy także problem obracania się klucza, co nie wywołuje żadnej reakcji. Warto także zaznaczyć, że nasza oferta obejmuje usługę ułożenia stacyjki pod klucz Klienta oraz sprzedaż nowych i zregenerowanych podzespołów. Jeśli chodzi o prace, które wykonujemy, to realizujemy je na zlecenie właścicieli wspomnianych wcześniej aut osobowych, ale nie tylko. Pomagamy bowiem również motocyklistom, kierowcom ciężarówek czy posiadaczom quadów i wielu innych pojazdów.

Naprawa zamków samochodowych w Dobrym Mieście

Kolejna usługa, którą realizujemy jest naprawa zamków samochodowych w Dobrym Mieście. W tym przypadku zakres naszych działań jest równie szeroki, ponieważ eliminujemy usterki, które utrudniają lub uniemożliwiają włożenie, wyjęcie czy obrócenie klucza w zamku. Oprócz tego pomagamy osobom, które złamią klucz w omawianym podzespole lub gdy utkwi w nim jakikolwiek inny przedmiot. Co ważne, można się u nas również zaopatrzyć w zregenerowane komponenty oraz w fabrycznie nowe zamki, a także zlecić nam ich ułożenie pod konkretny klucz. Z tego rodzaju usługi wyjątkowo chętnie korzystają motocykliści. Dzięki przeprowadzonym pracom są oni bowiem w stanie jednym kluczykiem otworzyć skrzynkę narzędziową, kufer centralny oraz boczne. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że wszelkie zadania związane z serwisem zamków wykonujemy na zlecenie nie tylko właścicieli samochodów osobowych oraz motocykli różnych marek, ale także busów i ciężarówek, autobusów, ciężkiego sprzętu budowlanego i rolniczego oraz wielu innych pojazdów.

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych w Dobrym Mieście

Szeroki wachlarz świadczonych przez nas usług obejmuje także serwis kluczy i pilotów samochodowych. Podobnie jak w przypadku pozostałych oferty, tę również świadczymy zdalnie poprzez sklep internetowy. Kiedy warto z niej skorzystać? Między innymi wtedy, gdy mają Państwo problem z ładowaniem się akumulatora pilota podczas jazdy, utrudnionym odpalaniem pojazdu z powodu wytarcia się grota klucza czy otwarciem auta lub zniszczoną obudową kluczyka lub karty. W celu eliminacji omawianych usterek wykonujemy takie zadania, jak na przykład:

  • wymiana mikro włączników,
  • wymiana baterii wraz z mocowaniem,
  • docięcie grotu klucza i umieszczenie go w nowej obudowie.

Dorabianie kluczy przywiezionych z zagranicy i nietypowych – Dobre Miasto

Kolejną usługą znajdującą się w naszym portfelu ofertowym jest dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Dobrym Mieście. Zachęcamy do skorzystania z niej, ponieważ jesteśmy w stanie realizować tego typu prace, jako jedno z nielicznych przedsiębiorstw w Polsce, ponieważ na naszym rynku brakuje niezbędnego do tego surowca. My posiadamy jednak specjalną maszynę firmy ANSAN. To urządzenie X-CUT pozwalające na tworzenie profili kluczy nacinanych i nawiercanych. W przypadku chęci skorzystania z oferty prosimy o kontakt.

Obejrzyj nasz film, z którego dowiesz się, jak dorabiamy klucze nietypowe i przywiezione z zagranicy: