Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Chełm (Usługa zdalna)

Trudno jest znaleźć pojazd, który nigdy nie uległ awarii. Uszkodzeniu mogą ulec rozmaite podzespoły. Jeśli więc szukają Państwo firmy, która zajmie się naprawą stacyjki, zamka lub klucza samochodowego w Chełmie, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Usługi realizujemy zdalnie, poprzez sklep internetowy. Jak to możliwe? Szczegółowe informacje dostępne są w przygotowanym materiale.

Naprawa stacyjek samochodowych – Chełm

Przedstawienie naszej oferty rozpoczynamy od usługi naprawy stacyjek samochodowych w Chełmie. Jak wspomnieliśmy we wstępie realizujemy ją całkowicie zdalnie. Wystarczy zatem wybrać konkretną ofertę w sklepie online, przesłać do nas uszkodzony komponent, a my po wykonaniu naprawy odeślemy go pod wskazany adres. Kiedy warto to zrobić? Na przykład wtedy, gdy mają Państwo problem z uruchomieniem auta, blokowaniem się stacyjki, przez co włożenie, wyjęcie lub obrócenie klucza jest niezwykle trudne lub gdy dochodzi do samoczynnego cofania się zapłonu. Warto podkreślić, że nasza pomoc obejmuje także usługę układania podzespołu pod konkretny klucz, dzięki czemu jednym egzemplarzem można otwierać i uruchamiać pojazd, a także sprzedajemy fabrycznie nowe oraz zregenerowane części. Jeśli chodzi o wszelkie prace serwisowe to realizujemy je również na potrzeby posiadaczy między innymi motocykli, quadów, ciężarówek, autokarów, busów i wielu innych pojazdów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak naprawiamy stacyjki, obejrzyj poniższy film:

Naprawa zamków samochodowych – Chełm

Kolejne zadanie, którego realizacji możemy się podjąć polega na naprawie zamków samochodowych w Chełmie. W tym przypadku także pomagamy zdalnie poprzez sklep internetowy. Nasz serwis pomaga uporać się z problemami, które objawiają się między innymi utrudnionym wkładaniem, wyjmowaniem i obracaniem klucza w zamku czy jego obracaniem się wokół własnej osi bez wywołania żadnej reakcji. Ponadto pomagamy osobom, które złamały klucz w zamku lub jeśli utkwił w nim inny przedmiot. Nasza oferta obejmuje też sprzedaż zregenerowanych oraz nowych podzespołów, a także usługę ułożenia zamka pod klucz, do skorzystania z której zachęcamy szczególnie motocyklistów. Dzięki niej jednym kluczem będzie można otworzyć kufry boczne, centralny oraz skrzynkę z narzędziami. Warto podkreślić, że wszelkie prace serwisowe wykonujemy nie tylko na potrzeby właścicieli samochodów osobowych i motocykli, ale też autokarów, ciężarówek, maszyn rolniczych, sprzętu budowlanego, a nawet łodzi.

Zachęcamy również do obejrzenia filmu, na którym prezentujemy, w jaki sposób realizujemy tego rodzaju usługi:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Chełm

Nasza oferta obejmuje także naprawę kluczy i pilotów samochodowych w Chełmie. Jak łatwo można się domyślić, tego rodzaju usługi także realizujemy zdalnie poprzez sklep online. Jakie awarie są w stanie usunąć nasi specjaliści? Pomagamy między innymi wtedy, gdy mają Państwo kłopoty z ładowaniem się akumulatora zasilającego klucz, otwieraniem i zamykaniem auta w sposób tradycyjny i zbliżeniowy, z blokowaniem się klucza w stacyjce lub jego składaniem w obudowie scyzorykowej. W celu rozwiązania tego rodzaju problemów wykonujemy takie działania, jak między innymi:

  • wymiana akumulatorków zasilających klucz,
  • wymiana lub naprawa gniazd baterii,
  • instalacja nowych mikro włączników sterujących zamkiem centralnym,
  • serwis ścieżek drukowanych,
  • docięcie grotu i jego montaż w nowej obudowie.

Zobacz również przygotowane przez nas filmy, aby dowiedzieć się, jak realizujemy omawiany serwis:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Chełm

Klienci naszej firmy mogą zlecić nam również dorobienie klucza nietypowego lub przywiezionego z zagranicy w Chełmie. Co ciekawe, nasza firma tego rodzaju prace realizuje jako jedna z niewielu w Polsce, ponieważ na krajowym rynku brakuje surowca niezbędnego do kopiowania tego typu kluczy. Jak zatem jesteśmy w stanie sobie z tym poradzić? Posiadamy specjalistyczną maszynę marki ANSAN. Urządzenie X-CUT pozwala tworzyć nam profile kluczy nacinanych i nawiercanych. Jeśli więc zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt.

Zachęcamy też do obejrzenia filmu prezentującego przykładową realizację zadania: