Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Bytom (Usługa zdalna)

Awaria rozmaitych podzespołów w pojeździe może przydarzyć się w najmniej oczekiwanym momencie. Jeśli spotkała ona właśnie Państwa, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy bowiem naprawę stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Bytomiu. Co ważne, wszelkie zadania realizujemy zdalnie, poprzez sklep internetowy. Wystarczy wysłać do nas uszkodzą część, a my po wykonaniu napraw, odeślemy sprawny komponent pod wskazany adres.

Naprawa stacyjek samochodowych – Bytom

Przedstawienie naszej oferty chcielibyśmy rozpocząć od jednej z naszych flagowych usług. Chodzi o naprawę stacyjek samochodowych w Bytomiu. I jak już wspomnieliśmy we wstępie, zadanie to jesteśmy w stanie wykonać całkowicie zdalnie, dzięki sklepowi online. W jakich przypadkach warto skorzystać z pomocy naszych specjalistów? Przede wszystkim wtedy, gdy dochodzi do blokowania się omawianego komponentu, co objawia się problemami z włożeniem, wyjęciem czy obróceniem klucza. Ponadto rozwiązujemy też awarie, przez które dochodzi do samoczynnego cofania się zapłonu czy braku reakcji pojazdu na obrócenie klucza. Na tym jednak nasza oferta się nie kończy. Zajmujemy się też sprzedażą fabrycznie nowych oraz zregenerowanych stacyjek, a także ich układaniem pod konkretny klucz. Warto również podkreślić, że świadczymy usługi nie tylko na rzecz posiadaczy samochodów osobowych. Z oferty mogą skorzystać również motocykliści, właściciele ciężarówek, autokarów, busów, quadów, maszyn rolniczych i wielu innych pojazdów.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat usługi? Zobacz poniższy film:

Naprawa zamków samochodowych – Bytom

Poza serwisem stacyjek, nasza firma specjalizuje się też w naprawie zamków samochodowych w Bytomiu. I w tym przypadku, podobnie jak w poprzednim, mogą Państwo zlecić nam naprawę bez wychodzenia z domu poprzez sklep internetowy. Zachęcamy do tego szczególnie wtedy, gdy w omawianej części dojdzie do pęknięcia klucza lub utkwienia w niej innego przedmiotu uniemożliwiającego prawidłowe działanie. Oprócz tego naprawimy też blokujący się zamek utrudniający wkładanie, wyjmowanie i obracanie grotu klucz czy usuniemy awarię, przez którą pojazd się nie otwiera po przekręceniu klucza. Poza tym nasi Klienci mogą nabyć u nas zregenerowane i nowe podzespoły wraz z usługą ich ułożenia pod konkretny klucz. Do skorzystania z tej oferty zachęcamy w szczególności motocyklistów. Dlaczego właśnie ich? Ponieważ dzięki niej jednym kluczem będą mogli otworzyć skrzynkę narzędziową oraz kufry boczne i centralny. Jeśli chodzi o wszelkie prace serwisowe, to oczywiście świadczymy je również na rzecz posiadaczy aut osobowych, busów, ciężarówek, ciężkich pojazdów budowlanych i rolniczych, a nawet łodzi czy camperów.

Naszą przykładową realizację można zobaczyć poniżej:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Bytom

Kolejną oferta w naszym usługowym portfelu to naprawa kluczy i pilotów samochodowych w Bytomiu. I jak z pewnością Państwo przypuszczają, poprzez sklep internetowy można ją zrealizować online. Przykładów awarii, które możemy usunąć jest naprawdę wiele, a do najpopularniejszych z nich możemy zaliczyć problemy z otwarciem i zamknięciem pojazdu w sposób tradycyjny i zbliżeniowy, utrudnione składanie grota w obudowie scyzorykowej czy blokowanie się klucza w zamku lub stacyjce. W celu rozwiązania wspomnianych awarii nas fachowcy przeprowadzają prace polegające między innymi na:

  • wymianie microswitchy, mikro włączników,
  • naprawie ścieżek drukowanych,
  • wymianie obudowy na nową i docięciu grota klucza,
  • regeneracji gniazd baterii oraz jej wymianie.

Na poniższym filmie można zobaczyć, jak naprawiamy klucze i piloty samochodowe:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Bytom

Ostatnią usługą, którą chcielibyśmy Państwu przedstawić jest dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Bytomiu. Co warte podkreślenia, realizujemy ją jako jedno z nielicznych przedsiębiorstw w kraju. Dlaczego? Ponieważ na naszym rynku brakuje surowca niezbędnego do wykonania prac. Posiadamy jednak specjalistyczną maszynę X-CUT marki ANSAN, która pozwala nam na tworzenie profili kluczy nacinanych oraz nawiercanych. W przypadku chęci skorzystania z oferty, zachęcamy do kontaktu.

Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się z zadaniem, które ostatnio realizowaliśmy: