Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Biskupiec (Usługa zdalna)

W samochodach i wielu innych pojazdach uszkodzeniu, mogą ulec naprawdę rozmaite części. Jeśli szukają Państwo firmy oferującej naprawę stacyjek, zamków lub kluczy samochodowych w Biskupcu, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Z przygotowanego przez nas materiału dowiedzą się Państwo, w jakich przypadkach jesteśmy w stanie pomóc. Co ważne, wszelkie usługi realizujemy zdalnie, poprzez sklep internetowy.

Naprawa stacyjek – Biskupiec

Jako czołowe przedsiębiorstwo na rynku oferujemy kompleksowe prace związane z naprawą stacyjek. Klienci z Biskupca, którym przydarzyła się awaria tego komponentu, mogą zgłosić się do naszej pracowni w Olsztynie lub skorzystać ze sklepu online, dzięki któremu całe zadanie zrealizują bez wychodzenia z domu. Jakie usterki jesteśmy w stanie naprawić? Rozwiązujemy problemy, które objawiają się na przykład trudnym włożeniem, wyjęciem lub obróceniem klucza w stacyjce. Oprócz tego likwidujemy także awarie związane z samoczynnym cofaniem się zapłonu. Pomagamy również wtedy, gdy klucz obraca się w stacyjce, ale nie wywołuje to żadnej reakcji pojazdu. Warto zaznaczyć, że zajmujemy się także układaniem stacyjek pod klucz Klienta oraz sprzedażą nowych i zregenerowanych komponentów. Wspomniane usługi dedykowane są właścicielom nie tylko aut osobowych. Do skorzystania z oferty zachęcamy także właścicieli ciężarówek, autobusów, motocykli i skuterów, quadów i wielu innych pojazdów.

Naprawa zamków samochodowych – Biskupiec

Jako liderzy rynku oferujemy nie tylko serwis stacyjek. Z jakimi jeszcze awariami można się do nas zgłosić? Specjalizujemy się między innymi w naprawie zamków samochodowych. W tym przypadku mieszkańcy Biskupca także mogą skorzystać ze sklepu internetowego. Na czym polegają nasze działania? Usuwamy usterki, poprzez które włożenie, wyjęcie lub obrócenie klucza w zamku jest niemożliwe. Pomagamy także w przypadku złamania grota we wkładzie lub gdy utkwi w nim inny przedmiot. W tym przypadku Klienci również mogą zaopatrzyć się u nas w nowe i zregenerowane komponenty, a także zlecić nam ułożenie zamka pod konkretny klucz. Oferta ta jest wyjątkowo doceniana przez motocyklistów, którzy dzięki temu, mogą nie tylko uruchomić pojazd, ale tym samym kluczem otworzyć również kufry boczne i centralny, a także narzędziówkę. Jeśli chodzi o wszelkie prace serwisowe to oprócz wymienionych już motocyklistów i właścicieli osobówek, z oferty mogą skorzystać także między innymi posiadacze busów, ciężarówek, maszyn rolniczych oraz budowlanych, a nawet łodzi.

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Biskupiec

Kolejna oferta przygotowana przez naszą firmę dotyczy naprawy kluczy i pilotów samochodowych na potrzeby mieszkańców Biskupca. W tym przypadku nasze prace obejmują na przykład wymianę baterii i jej mocowania, a także obudowy klucza, docięcie nowego grotu czy serwis mikrowłączników, ścieżek drukowanych płytki oraz microswitchy. Tego rodzaju prace pozwalają nam wyeliminować usterki objawiające się między innymi problemami z otwarciem i zamknięciem pojazdu w sposób tradycyjny oraz zbliżeniowy, nieładowaniem się akumulatora podczas jazdy, blokowaniem się klucza w stacyjce z powodu wytarcia grota czy nieskładaniem się klucza w obudowie scyzorykowej. Niezależnie od tego, jaka awaria przydarzyła się Państwu, serwis możecie zrealizować poprzez sklep internetowy lub stacjonarnie.

Dorabianie kluczy przywiezionych z zagranicy i nietypowych – Biskupiec

Kolejnym zadaniem, którego realizacji możemy się podjąć, dotyczy dorabiania kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Biskupcu. Warty uwagi jest fakt, że nasza firma należy do niewielkiej liczby przedsiębiorstw w kraju, które oferują tego typu usługi, ponieważ na krajowym rynku brakuje niezbędnego do omawianych prac surowca. Potrafimy sobie jednak z tym poradzić, ponieważ dysponujemy masznyną ANSNAN. Urządzenie X-CUT pozwala bowiem tworzyć profile kluczy nacinanych i nawiercanych. Jeśli więc chcą Państwo skorzystać z naszej pomocy, prosimy o kontakt.

Obejrzyj nasz film, z którego dowiesz się, jak dorabiamy klucze nietypowe i przywiezione z zagranicy: