Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Bielsko-Biała (Usługa zdalna)

Zarówno najnowsze pojazdy, jak i te, które lata świetności mają już za sobą, narażone są na awarie. Nie zawsze koniecznością jest jednak zakup nowego podzespołu. W niektórych przypadkach wystarczy przeprowadzenie odpowiedniego serwisu, co pozwala przywrócić pojazd do pełnej sprawności. Jeśli są Państwo zainteresowani między innymi naprawą stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Bielsko-Białej, warto skorzystać z naszej pomocy. Co ważne, zadanie to można zrealizować bez wychodzenia z domu, poprzez sklep internetowy.

Naprawa stacyjek samochodowych – Bielsko-Biała

Oferta przygotowana przez nasze przedsiębiorstwo obejmuje między innymi usługę naprawy stacyjek w Bielsko-Białej. Istotne znaczenie ma jednak fakt, że w celu skorzystania z niej, wystarczy zakupić wybraną usługę w sklepie internetowym, a następnie przysłać do nas uszkodzony komponent. My w pierwszej kolejności zajmiemy się jego naprawą, a następnie w pełni sprawny element odeślemy pod wskazany przez Państwa adres. Kiedy warto skorzystać z pomocy zatrudnianych przez nas specjalistów? Przede wszystkim w sytuacji, gdy dochodzi do blokowania się stacyjki, czego następstwem są problemy z włożeniem, wyjęciem lub obróceniem klucza. Ponadto rozwiązujemy awarie związane z brakiem reakcji pojazdu na jego obrót czy z samoczynnym cofaniem się zapłonu. Na tym jednak nasza oferta się nie kończy. Zajmujemy się też układaniem stacyjek pod konkretny grot, dzięki czemu możliwe jest otwarcie i uruchomienie pojazdu jednym egzemplarzem, a także sprzedajmy nowe i zregenerowane stacyjki. Jeśli chodzi o wszelkie prace serwisowe, to realizujemy je na potrzeby posiadaczy samochodów osobowych, motocykli, quadów, ciężarówek, autokarów i wielu innych pojazdów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak serwisujemy stacyjki, obejrzyj poniższy film:

 

Naprawa zamków samochodowych – Bielsko-Biała

Jako liderzy rynku mechanicznego w Polsce oferujemy nie tylko serwis stacyjek, ale też wielu innych komponentów. Kolejną propozycją w naszym ofertowym portfolio jest naprawa zamków samochodowych w Bielsko-Białej. Usługa ta, podobnie jak poprzednia, również dostępna jest poprzez sklep internetowy. Z pomocy w zakresie naprawy zamków warto skorzystać w wielu przypadkach, w tym między innymi wtedy, gdy w komponencie dojdzie do pęknięcia klucza lub utkwienia w nim innego przedmiotu, co uniemożliwia włożenie grota. Rozwiązujemy też problem  blokowania się zamka oraz braku reakcji pojazdu na obrócenie w nim klucza. Nasza oferta obejmuje też sprzedaż zregenerowanych oraz fabrycznie nowych komponentów oraz ich ułożenie pod konkretny klucz. Ostatnia z wymienionych usług jest popularna szczególnie wśród motocyklistów, którzy dzięki niej jednym kluczem mogą z otwierać narzędziówkę, kufry boczne i centralny. Jeśli chodzi o pomoc związaną z serwisem omawianej części, to oferujemy ją nie tylko posiadaczom aut osobowych i motocykli, ale też pojazdów rolniczych oraz budowlanych, busów, ciężarówek, a nawet łodzi.

Zobacz sam, w jaki sposób serwisujemy zamki w pojazdach:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Bielsko-Biała

Kolejne zadanie, którego realizację mogą zlecić nam Klienci między innymi z Bielsko-Białej obejmuje naprawę kluczy i pilotów samochodowych. I z pewnością nikogo nie zaskoczymy, gdy przekażemy informację o tym, że z usługi można skorzystać poprzez sklep online. Prace, które realizujemy w naszej pracowni polegają między innymi na docięciu grotu i jego montażu w nowej obudowie, wymianie microswitchy, mikro włączników, regeneracji ścieżek drukowanych czy na wymianie baterii lub naprawie jej mocowania. W jakich przypadkach ich realizacja okazuje się niezbędna? Na przykład wtedy, gdy:

  • akumulator zasilający kluczyk nie ładuje się podczas jazdy,
  • występuje problem z otwarciem i zamknięcie pojazdu w sposób zbliżeniowy i tradycyjny,
  • klucz blokuje się w zamku bądź w stacyjce lub nie składa się one w obudowie scyzorykowej.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat serwisu kluczy i pilotów samochodowych, zachęcamy do obejrzenia poniższego materiału:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Bielsko-Biała

Na koniec chcielibyśmy zachęcić Państwa do skorzystania z usługi dorabiania kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Bielsko-Białej. Co ciekawe, jesteśmy w stanie ją zrealizować jako jedno z nielicznych przedsiębiorstw w Polsce. To efekt braku surowca w kraju, który jest niezbędny do tego typu prac. W jaki sposób jesteśmy zatem w stanie sobie z tym poradzić? Posiadamy specjalistyczną maszynę X-CUT marki ANSAN, która pozwala nam na tworzenie profili kluczy nacinanych oraz nawiercanych. W przypadku zainteresowania ofertą, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy też do obejrzenia filmy, na którym przedstawiamy szczegóły omawianych prac: