Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Białystok (Usługa zdalna)

Klienci naszej firmy mogą zlecić nam między innymi naprawę stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Białymstoku. Kiedy konkretnie warto skorzystać z tego rodzaju usługi? W naszym najnowszym materiale dokładnie wyjaśniamy, jakie awarie jesteśmy w stanie usunąć, poprzez wspomniane prace serwisowe. Co ważne, poprzez sklep online można je zrealizować bez wychodzenia z domu.

Naprawa stacyjek – Białystok

Stacyjka to jeden z tych podzespołów pojazdu, który awariom nie ulega wyjątkowo często. Nie oznacza to jednak, że do jego uszkodzeń nie dochodzi w ogóle. Jeśli zatem przydarzyły się Państwu problemy właśnie z tą częścią, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy bowiem naprawę stacyjek w Białymstoku. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że serwis można nam zlecić bez wychodzenia z domu poprzez sklep internetowy, w którym znajdują się szczegółowe informacje na temat usługi. Kiedy konkretnie warto zgłosić się do nas? Naszym Klientom pomagamy między innymi wtedy, gdy mają oni problem z samoczynnym cofaniem się zapłonu bądź włożeniem, wyjęciem lub obróceniem klucza w stacyjce. Oprócz tego zajmujemy się jej odblokowaniem. Nasi fachowcy specjalizują się także w układaniu wkładów komponentu pod klucz Klienta, a ponadto można u nas nabyć nowe i zregenerowane stacyjki. Istotne znaczenie ma również fakt, że wszelkie prace serwisowe wykonujemy nie tylko w samochodach osobowych, ale także w motocyklach, ciężarówkach, maszynach rolniczych oraz w wielu innych pojazdach.

Jesteś ciekaw, jak naprawimy stacyjkę? Zobacz nasz film:

Naprawa zamków samochodowych – Białystok

Zamki w pojazdach, podobnie jak wszystkie inne podzespoły narażone są na uszkodzenia. Jeśli do awarii doszło również w Państwa pojeździe, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Specjalizujemy się bowiem w naprawie zamków samochodowych w Białymstoku. Co ważne, całe zadanie jesteśmy w stanie zrealizować zdalnie, dzięki sklepowi online, który posiadamy. Jeśli chodzi o zakres realizowanych usług, to możemy pomóc w przypadku awarii, które objawiają się obracaniem się klucza wokół własnej osi bez wywołania jakiejkolwiek reakcji. Specjalizujemy się także w rozwiązywaniu problemu trudnego włożenia i wyjęcia klucza z komponentu. Warto zgłosić się do nas również w sytuacji, gdy w zamku dojdzie do złamania grotu lub gdy utkwi w nim jakikolwiek inny przedmiot. Przygotowana przez nas oferta obejmuje także usługi sprzedaży nowych i zregenerowanych podzespołów oraz ich ułożenia pod konkretny klucz. Realizacja ostatniego zadania cieszy się ogromną popularnością szczególnie wśród motocyklistów, na których zlecenie  jesteśmy w stanie ułożyć zamki w taki sposób, aby jednym kluczem można było otworzyć narzędziówkę i wszystkie kufry. Jeśli chodzi o wszelkie prace serwisowe, to wykonujemy je na potrzeby nie tylko motocyklistów oraz właścicieli aut osobowych. Pomagamy bowiem także między innymi posiadaczom ciężarówek, busów, autobusów i nie tylko.

Na poniższym filmie prezentujemy, w jaki sposób naprawiamy zamek tylnej klapy do Mercedesa:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Białystok

Wspomniany wcześniej serwis zamków i stacyjek to nie jedyne prace, które realizujemy. W czym jeszcze się specjalizujemy? Nasi fachowcy zajmują się również naprawą kluczy i pilotów samochodowych na potrzeby mieszkańców Białegostoku. Podobnie jak w przypadku pozostałych prac, te również realizujemy zdalnie poprzez sklep internetowy. Z naszej pomocy można skorzystać między innymi wtedy, gdy mają Państwo problem z otwieraniem pojazdu w sposób zbliżeniowy i tradycyjny, nieskładaniem się grota w obudowie scyzorykowej czy blokowaniem się klucza w stacyjce z powodu wytarcia. Te oraz wiele innych awarii jesteśmy w stanie naprawić poprzez między innymi:

  • wymianę obudowy i docięcie nowego grotu,
  • montaż nowej baterii,
  • wymianę mocowania baterii,
  • wymianę mikro włączników tzw. micro switchy,
  • naprawę ścieżek drukowanych płytki,
  • wymianę akumulatora zasilającego klucz.

Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się, jak wymieniamy obudowę klucza na przykladzie Forda Mondeo:

Dorabianie kluczy przywiezionych z zagranicy i nietypowych – Białystok

Dorobienie klucza nietypowego lub przywiezionego z zagranicy w Białymstoku, to kolejne zadanie, które można nam zlecić. Co ciekawe, nasze przedsiębiorstwo jest jednym z niewielu w Polsce, które świadczy tego rodzaju usługi. Wynika to z braku surowca w naszym kraju, który jest niezbędny do wykonywania kopii. W jaki sposób dorabiamy zatem omawiane klucze? Wykorzystujemy do tego maszynę firmy ANSAN. Chodzi konkretnie o urządzenie X-CUT, które pozwala na tworzenie profili nawiercanych i nacinanych. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani realizacją tego rodzaju usługi, zapraszamy do kontaktu. 

Zachęcamy również do obejrzenia filmu, na którym przedstawiamy, jak dorabiamy klucze nietypowe i przywiezione z zagranicy: