Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Bełchatów (Usługa zdalna)

Awarie pojazdów to niestety rzecz powszechna. Nie zawsze wiąże się to jednak z koniecznością wymiany uszkodzonego podzespołu na nowy. Czasami wystarczy przeprowadzić odpowiednie prace serwisowe, aby przywrócić go do pełnej sprawności. W niektórych przypadkach można skorzystać z naszej pomocy, ponieważ specjalizujemy się w naprawie stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Bełchatowie. Dzięki temu, że posiadamy sklep online, tę usługę realizujemy zdalnie.

Naprawa stacyjek samochodowych – Bełchatów

Jak już wspomnieliśmy we wstępie, każdy pojazd narażony jest na awarię rozmaitych podzespołów. Jeśli mają Państwo problem z jego uruchomieniem, nie zawsze musi to być spowodowane uszkodzeniem akumulatora. Często przyczyną takiego stanu rzeczy jest zepsuta stacyjka. W takich przypadkach zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Specjalizujemy się bowiem w naprawie stacyjek samochodowych w Bełchatowie. Jak skorzystać z usługi? Wystarczy przejść do sklepu internetowego i wybrać interesującą Państwa ofertę oraz przesłać do nas uszkodzony element. Po jego naprawie odeślemy go pod wskazany adres. Warto to zrobić między innymi wtedy, gdy w aucie występuje problem z blokującą się stacyjką, co utrudnia lub nawet uniemożliwia włożenie, wyjęcie czy obrócenie klucza. Oprócz tego rozwiązujemy problem samoczynnego cofania się zapłonu lub braku reakcji auta w przypadku obracania klucza. Ponadto nasza oferta obejmuje usługę ułożenia stacyjki pod klucz, aby jednym egzemplarzem można było otwierać pojazd i go uruchamiać oraz sprzedaż tego rodzaju komponentów w wersji fabrycznie nowej i zregenerowanej. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że wszelkie prace serwisowe przeprowadzamy nie tylko w samochodach osobowych, ale też w ciężarówkach, busach, autokarach, motocyklach, quadach i w wielu innych pojazdach.

Jesteś ciekaw, jak naprawiamy stacyjki? Zobacz poniższy film:

Naprawa zamków samochodowych – Bełchatów

Kolejna usługa w naszym ofertowym portfelu dotyczy naprawy zamków samochodowych w Bełchatowie. I w tym przypadku podobnie zadania wykonujemy zdalnie, poprzez sklep online. Kiedy warto się do nas zgłosić w celu uzyskania pomocy? Przede wszystkim wtedy, gdy w swoim pojeździe mają Państwo problem z obracaniem się klucza w zamku bez wywoływania żadnej reakcji. Serwisujemy również zablokowane podzespoły, przez co włożenie, wyjęcie czy obrócenie klucza jest wyjątkowo trudne. Pomagamy także osobom, które złamią klucz w zamku lub jeśli utkwi w nim innym przedmiot uniemożliwiając tym samym prawidłowe działanie. Oferta, którą przygotowała nasza firma obejmuje w tym przypadku także sprzedaż zregenerowanych oraz nowych części, a także układanie zamków pod konkretny klucz. Do skorzystania z tej usługi zachęcamy w szczególności motocyklistów, którzy po jej wykonaniu, jednym kluczem będą mogli otworzyć skrzynkę narzędziową, kufry boczne oraz centralny. Jeśli chodzi o serwis zamków, to tego rodzaju prace wykonujemy oczywiście na potrzeby właścicieli aut oraz wspomnianych już motocyklistów, a także wielu innych pojazdów, w tym między innymi maszyn budowlanych i rolnych, camperów, a nawet łodzi.

Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się, jak serwisujemy zamki:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Bełchatów

Poza serwisem zamków i stacyjek nasi fachowcy zajmują się także naprawą kluczy i pilotów samochodowych w Bełchatowie. Jak łatwo można się domyślić, usługa ta dostępna jest poprzez sklep internetowy. W jakich konkretnie przypadkach pomagamy Klientom? Mogą się Państwo do nas zwrócić między innymi podczas problemów z otwarciem auta w sposób tradycyjny lub zbliżeniowy, ładowaniem się akumulatora zasilającego klucz (BMW, Ford) podczas jazdy, blokowaniem się klucza w stacyjce lub zamku czy składaniem klucza w obudowie scyzorykowej. Żeby wyeliminować tego rodzaju uszkodzenia wykonujemy między innymi następujące prace:

  • wymieniamy mikro włączniki sterujące zamkiem centralnym,
  • instalujemy nowe akumulatorki zasilające klucz,
  • naprawiamy mocowania baterii,
  • regenerujemy płytki drukowane pilota,
  • docinamy nowy grot klucza i instalujemy go w nowej obudowie.

Na poniższych filmach pokazujemy, jak naprawiamy klucze samochodowe:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Bełchatów

Osoby, które postanowią skorzystać z naszej oferty, mogą nam również zlecić usługę dorobienia klucza nietypowego lub przywiezionego z zagranicy w Bełchatowie. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że jesteśmy jedną z niewielu firmy na terenie Polski, która jest w stanie zrealizować tego rodzaju zadanie, ponieważ w naszym kraju brakuje surowców niezbędnych do wykonania tego typu kopii. Jak zatem sobie z tym radzimy? Pozwala nam na to maszyna marki ANSAN. Urządzenie X-CUT umożliwia bowiem tworzenie kluczy nacinanych oraz nawiercanych. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani realizacją tego rodzaju usługi, prosimy o kontakt.

Zobacz sam, jak realizujemy omawiane zadania: