Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Augustów (Usługa zdalna)

Jako czołowa firma na rynku z branży mechanicznej oferujemy kompleksowe naprawy stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Augustowie. Co ważne, Klienci, którzy postanowią skorzystać z naszych usług, całe zadanie mogą zrealizować bez konieczności wychodzenia z domu. Poprzez sklep internetowy zrealizujemy je zdalnie.

Naprawa stacyjek – Augustów

Już od wielu lat specjalizujemy się w naprawie stacyjek w Augustowie. I choć nasza siedziba zlokalizowana jest na Warmii i Mazurach, w żaden sposób nie utrudnia to współpracy z Klientami. Jak to możliwe? Prowadzimy sklep online, dzięki któremu jesteśmy w stanie przeprowadzić serwis bez konieczności dojazdu Klienta do naszej pracowni. Jeśli chodzi o konkretne awarie, które możemy usunąć całkowicie zdalnie, to objawiają się one między innymi blokowaniem się stacyjki, co skutecznie utrudnia włożenie, wyjęcie lub obrócenie klucza. Oprócz tego eliminujemy problem samoczynnego cofania się zapłonu. Warto również zaznaczyć, że specjalizujemy się w sprzedaży zarówno fabrycznie nowych, jak i zregenerowanych komponentów oraz układaniem stacyjek pod konkretny klucz. Jeśli chodzi o serwisowane pojazdy, to są to między innymi samochody osobowe, busy oraz ciężarówki, motocykle i kłady, pojazdy budowlane i wiele innych. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt.

Na poniższym filmie prezentujemy, jak wygląda naprawa stacyjki do Opla Combo:

Naprawa zamków samochodowych – Augustów

Oferta przygotowana przez naszą firmę obejmuje między innymi usługę naprawy zamków samochodowych w Augustowie. Tego rodzaju zadanie, podobnie jak poprzednie, możemy wykonać zdalnie poprzez sklep internetowy. Kiedy warto zgłosić się do nas po pomoc? Przede wszystkim wtedy, gdy w zamku dojdzie do złamania się grotu lub utkwienia w nim innego przedmiotu, co utrudnia prawidłowe działanie. Oprócz tego nasi fachowcy mogą również wyeliminować usterki, przez które trudno jest włożyć lub wyjąć klucz. Częstą awarią w zamkach jest także obracanie się klucza wokół własnej osi bez wywołania jakiejkolwiek reakcji. Usunięciem tego rodzaju problemu również możemy się zająć. Do skorzystania z oferty zachęcamy także Klientów, chcących zaopatrzyć się w fabrycznie nowy lub zregenerowany komponent bądź tych, którzy są zainteresowani ułożeniem zamka pod klucz. Ostatnie z wymienionych działań cieszy się dużą popularnością szczególnie wśród motocyklistów, na których potrzeby możemy w taki sposób przystosować wkłady zamków, aby jednym kluczem można było otworzyć narzędziówkę, kufry boczne i centralny. W przypadku chęci skorzystania z usługi zachęcamy zatem do kontaktu. Mogą to zrobić między innymi właściciele właśnie osobówek i motocykli, a także posiadacze sprzętu rolniczego, rowerów elektrycznych, autobusów, a nawet łodzi.

Na filmie możesz zobaczyć, jak naprawiamy zamek tylnej klapy w Mercedesie:

 

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Augustów

Realizacja wymienionych wcześniej zadań to nie jedyne usługi, których realizacją zajmują się zatrudniani przez nas specjaliści. Kiedy jeszcze są w stanie oni pomóc? Oferta, którą przygotowaliśmy, obejmuje między innymi naprawę kluczy i pilotów samochodowych w Augustowie. W tym przypadku oczywiście także można skorzystać z usługi poprzez sklep internetowy. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że zakres realizowanych przez nas prac jest naprawdę szeroki. Zajmujemy się bowiem na przykład:

  • wymianą baterii, akumulatorów oraz obudów kluczy,
  • docinaniem nowych grotów,
  • naprawą elektroniki klucza lub pilota,
  • wymianą miro włączników.

Zobacz przykładowy film, na którym prezentujemy, w jaki sposób wymieniliśmy obudowę klucza w Fordzie Mondeo MK V:

 

Wykonanie wspomnianych zadań pozwala nam między innymi pozbyć się awarii objawiających się na przykład blokowaniem się klucza w stacyjce, nieładowaniem się akumulatora klucza np. auta marki BMW podczas jazdy czy problemem z otwarciem lub zamknięciem pojazdu.

Dorabianie kluczy przywiezionych z zagranicy i nietypowych – Augustów

Znalezienie firmy specjalizującej się w dorabianiu kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Augustowie, może stanowić problem. Niewiele jest takich miejsc w Polsce, ponieważ na krajowym rynku brakuje surowca, który umożliwia kopiowanie wspomnianych kluczy. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani realizacją tego rodzaju zadania, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Ze względu na fakt, że posiadamy urządzenie X-CUT firmy ANSAN, jesteśmy w stanie stworzyć profile kluczy nawiercanych lub nacinanych. W przypadku zainteresowania omawianą usługą, zachęcamy do kontaktu.

Ponadto udostępniamy Państwu film, na którym pokazujemy, jak kopiujemy klucz przywieziony z zagranicy.