Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych Pułtusk (Usługa zdalna)

W szerokim wachlarzu usług świadczonych przez naszą firmę, znajdą Państwo między innymi ofertę naprawy zamków, stacyjek i kluczy samochodowych w Pułtusku. Jeśli są Państwo zainteresowani realizacją usługi, prosimy przejść do sklepu online i zamówić ofertę dotyczącą Państwa awarii.

Naprawa stacyjek Pułtusk

Nasza firma jest czołowym przedsiębiorstwem działającym w sektorze napraw mechanicznych stacyjek. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc Klientom w serwisie wielu usterek. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani naprawą stacyjki w Pułtusku, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wystarczy przejść do sklepu online i wybrać konkretną usługę. Kiedy tego rodzaju oferta okazuje się szczególnie przydatna? Między innymi w momencie, gdy w pojedzie dochodzi do blokowania się stacyjki i nie jest możliwe włożenie, wyjęcie lub obrócenie klucza. Oprócz tego pomagamy w sytuacji, gdy dochodzi do samoczynnego cofania się zapłonu. Z naszych usług można również skorzystać w celu dopasowania i ułożenia omawianego komponentu pod konkretny klucz. Tego rodzaju pomoc realizujemy na potrzeby właścicieli aut osobowych, ciężarowych, busów, motocykli, quadów i wielu innych pojazdów. Warto również zaznaczyć, że można u nas również kupić stacyjki, które są nowe lub zregenerowane.

Naprawa zamków samochodowych Pułtusk

Serwis stacyjek nie jest jedyną usługą, którą świadczymy na rzecz mieszkańców Pułtuska. W jakich jeszcze przypadkach jesteśmy w stanie pomóc? Na przykład wtedy, gdy konieczna jest naprawa zamka samochodowego. Tego rodzaju oferta okazuje się często niezbędna, gdy w omawianym elemencie dojdzie do pęknięcia klucza lub jeśli utkwi w nim inny przedmiot. Oprócz tego rozwiązujemy także takie problemy, jak na przykład obracanie się klucza wokół własnej osi czy brak możliwości jego włożenia lub wyjęcia z zamka. Ponadto nasi specjaliści zajmują się również układaniem wkładu zamka pod klucz uruchamiający stacyjkę. Tego rodzaju usługa jest szczególnie przydatna dla motocyklistów, ponieważ przy pomocy jednego klucza, mogą oni otworzyć na przykład kufer centralny, boczne czy narzędziówkę. Warto dodać, że w naszym sklepie można zaopatrzyć się w tego rodzaju artykuły, które podobnie, jak stacyjki, dostępne są w wersji zregenerowanej oraz nowej. Kto może skorzystać z naszej oferty serwisowej? Skierowana jest ona do właścicieli różnych pojazdów, w tym między innymi wspomnianych wcześniej samochodów oraz motocykli, ale także łodzi, pojazdów budowlanych i rolniczych czy autobusów.

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych Pułtusk

Przyczyną niepoprawnego funkcjonowania pojazdów nie zawsze musi być stacyjka lub zamek. Zdarza się, że za awarię odpowiada klucz lub pilot samochodowy. W takim przypadku, również mogą Państwo skorzystać z naszej pomocy. Specjalizujemy się bowiem w wykonywaniu takich czynności, jak na przykład wymiana baterii w pilocie, jego obudowy lub mocowania  akumulatora czy docięciu nowego grota. Oprócz tego realizujemy również naprawy ścieżek drukowanych płytki. W ten sposób jesteśmy w stanie rozwiązać awarie objawiające się na przykład:

  • blokowaniem się klucza w stacyjce z powodu wytarcia grota,
  • niemożliwością otwarcia i zamknięcia pojazdu kluczem lub w sposób zbliżeniowy,
  • nieładowaniem się akumulatora podczas jazdy,
  • nieskładaniem się grota w scyzoryku.

Dorabianie kluczy przywiezionych z zagranicy i nietypowych – Pułtusk

Zachęcamy Państwa serdecznie również do skorzystania z naszej oferty dorabiania kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Pułtusku. Co ciekawe, nasze przedsiębiorstwo jest jednym z niewielu w całym kraju, które specjalizuje się w realizacji tego typu prac. To efekt braku na krajowym rynku surowca niezbędnego do realizacji omawianych prac. Dla nas nie stanowi to jednak problemu, ponieważ posiadamy urządzenie X-CUT marki ANSAN, pozwalające na tworzenie profili kluczy nacinanych i nawiercanych. Jeśli więc chcą Państwo skorzystać z naszej pomocy, prosimy o kontakt.

Obejrzyj nasz film, z którego dowiesz się, jak dorabiamy klucze nietypowe i przywiezione z zagranicy: